Informácie o platbe a doprave

Ako môžem zaplatiť za objednávku?

Spôsob platby si vyberiete priamo v Pokladni objednávky. Za svoju objednávku môžete zaplatiť dvomi spôsobmi:

  1. Prevodom na účet: Za objednávku zaplatíte prevodom na náš účet. Údaje k platbe dostanete e-mailom po dokončení objednávky. Objednávka nebude odoslaná, pokiaľ peniaze nebudú pripísané na náš účet.
  1. Dobierkou pri prevzatí zásielky: Za svoju zásielku zaplatíte v hotovosti priamo pri prevzatí balíka. Príplatok za platbu dobierkou je 1,50 €.

Čo zadať pri platbe na účet ako variabilný symbol?

Pokiaľ si ako spôsob platby vyberiete platbu prevodom na účet, ako variabilný symbol použite číslo vašej objednávky. Len tak bude platba automaticky spárovaná s vašou objednávkou.

Akým spôsobom mi bude objednávka doručená?

Môžete si vybrať spomedzi troch spôsobov dopravy:

  1. Balík na poštu: Vyberiete si pobočku pošty, na ktorej si balík prevezmete. Môžete si vybrať akúkoľvek pobočku v rámci SR.
  1. Výdajné miesto Zásielkovne: Zo zoznamu výdajných miest si vyberiete pobočku, na ktorej si balík osobne prevezmete. O doručení balíka na výdajné miesto budete upozornený SMS správou.
  1. Kuriér: Kuriér vám dovezie balík priamo na vami zvolenú adresu.

O parfumoch

Odkiaľ pochádzajú Parfen parfumy?

Parfen je značka jedného z top parfumérskych domov v Bulharsku. Na trhu funguje už vyše 20 rokov a spolupracuje s tými najlepšími dodávateľmi v Európe. Všetky esencie používané v Parfen parfumoch sú vyrábané v mekke vôní – vo Francúzsku.

Sú Parfen voňavky skutočne parfumy?

Vďaka vysokému podielu čistých vonných esencií zaraďujeme vône Parfen medzi parfumy. Na pokožke vydržia až 12 hodín, a preto sa kvalitou vyrovnajú známym luxusným parfumom. Obsahujú 20 – 24 % vonných esencií.

Koľko percent vonných esencií majú Parfen parfumy?

Parfumy Parfen obsahujú v rozmedzí od 20 do 24 % vonných esencií. Kvalitou sa teda vyrovnajú luxusným parfumom, rozdiel je len v cene a flakóne.

Čo znamená číslo pri voňavke?

Na každom flakóne parfému aj na krabičke nájdete buď trojmiestne alebo dvojmiestne číslo. Toto číslo slúži na identifikáciu parfumu. Na flakóne ani krabičke totiž neuvádzame, o ktorú konkrétnu imitáciu ide. Vďaka číslu si vôňu môžete vyhľadať na našom e-shope a spojiť si ju so známym parfumom, ktorý imituje.

Čo sú to cestovné parfumy?

Naše cestovné parfumy sú vôňou aj kvalitou totožné s veľkými 50 ml parfumami. Sú však balené do menších a ľahších 20 ml flakónov, ktoré sú ideálne na cestovanie alebo ako rýchle osvieženie počas špeciálnych večerov. Zmestia sa aj do malých dámskych listových kabeliek, do pánskeho saka či pánskej tašky.

Nie všetky druhy malých cestovných parfumov máme aj vo väčšom balení, a naopak, nie všetky veľké 50 ml parfumy máme aj v 20 ml flakónoch.

Ako si vybrať správny parfém?

Pokiaľ si neviete vybrať nový parfém, skúste si vybrať intuitívne podľa toho, aké vône sa vám páčia. Môžete sa orientovať podľa filtrov, ktoré vo výpise produktov nájdete na ľavej strane obrazovky. Ak potrebujete poradiť, spísali sme pre vás pár rád, ktoré by vám mohli pomôcť. Nájdete ich po kliknutí na tento odkaz.

Sú vaše vône skutočne vyrobené podľa originálov?

Áno, všetky parfumy sú vyrobené podľa originálnych receptúr, ktoré zaručujú rovnakú vôňu, ako originál. Pri výrobe používame rovnaké kvalitné francúzske esencie, ako originálne parfumy. Rozdiel medzi originálom a našou imitáciu je len v prijateľnejšej cene.

O reklamácii

Čo robiť v prípade, ak mi tovar príde poškodený?

Pokiaľ vám príde poškodený balík alebo rozbitý flakón, ihneď nás kontaktujte na e-mail info@parfen.sk alebo na našu linku zákazníkom na telefónnom čísle +421 918 608 642. Do e-mailu nám napíšte číslo vašej objednávky, môžete pripojiť aj fotky poškodeného balíka.

Kedy možno tovar reklamovať?

Tovar môžete reklamovať, pokiaľ vám príde poškodený. Podľa zákona č. 102/2014 nie je možné reklamovať parfum, ktorý bol vybalený z ochrannej fólie a tým bol znehodnotený jeho obal. Rovnako nie je možné reklamovať použitý parfum.

O veľkoobchodnej spolupráci

Je možné predávať vaše parfumy?

Ak by ste chceli predávať naše parfumy, môžete sa stať naším veľkoobchodným partnerom. Po celom Slovensku máme vybudovanú sieť takýchto predajcov, ktorí naše parfumy predávajú v kozmetických salónoch, butikoch či obchodoch s kozmetikou. Predajcovia musia splniť podmienky minimálneho a pravidelného odberu, pričom od nás dostanú špeciálny znížený cenník.

Kam sa mám ozvať, ak chcem predávať vaše parfémy?

Ak sa chcete stať naším predajcom, napíšte nám na e-mail info@parfen.sk. Zašleme vám našu zvýhodnenú ponuku pre predajcov a preberieme s vami všetky dôležité informácie.