O parfémoch

Spoznajte cestovné parfumy v šikovných a praktických baleniach

cestovne parfumy

Klasický 50 ml objem parfumu je niekedy na obtiaž. Obzvlášť, keď človek cestuje a nechce svoju batožinu zaťažovať gramami navyše. Rozhodli sme sa preto tento problém za vás vyriešiť. Do našej ponuky sme zaradili 2 typy špecifických balení parfumov, ktoré sú oproti klasickým 50 ml (1,7 fl. Oz.) menšie a praktickejšie. Sú ideálne na cestovanie, do práce či na spoločenskú udalosť. Predstavujeme vám cestovné parfumy a znovu plniteľné rozprašovače parfumov.

 

Naša novinka: cestovné parfumy

Čerstvá novinka v našej ponuke predstavuje cestovné balenie parfumov. Ide o malý flakónik, ktorý zmestíte skutočne všade. Je to úzka fľaštička s obsahom 20 ml, takže prejde aj letovou kontrolou príručnej batožiny. Je ideálne vziať si ho so sebou na dovolenky alebo cesty, ktoré trvajú maximálne mesiac. Okrem toho si ho môžete nechať v práci, aby ste sa mohli osviežiť aj počas dňa.

Novinka balenia prináša novinky aj v samotných vôňach. Medzi parfumami v cestovnom balení nájdete aj naše staré osvedčené vône, no aj nové, ktoré sme v ponuke doteraz nemali. Z dámskych parfumov vyzdvihujeme napríklad sexi letnú vôňu inšpirovanú parfumom Bombshell od Victoria’s Secret. Z pánskych je to verná imitácia Emporio od fenomenálneho Armaniho. Všetky cestovné parfumy nájdete tu.

 

Plniteľný rozprašovač parfumov

Na špeciálne príležitosti vám odporúčame plniteľný rozprašovač parfumov, inak nazývaný aj atomizér. Je to malý, 5 ml flakónik, ktorý si môžete sami naplniť vôňou, ktorú bežne používate. Zmestíte ho aj do malej listovej kabelky či do vrecka. Osvieži vás na párty, spoločenskej udalosti, no úplne postačí aj na víkendovú dovolenku. Je teda ideálny na krátke používania, poprípade pre tých, ktorí parfum používajú len decentne. Vo verzii pre dámy ho u nás nájdete v zlatej farbe, pre pánov máme atomizér parfémov v striebornej. Akú farbu si však vyberiete je len na vás.

 

Použitie rozprašovača parfumov

Keďže je rozprašovač parfumov znovu využiteľný, môžete si ho sami dopĺňať. Z flakónu len odstránite vrchnú časť pumpičky a rozprašovač nasuniete spodnou časťou do flakónu. Potom ho už len napumpujete a je to. Ak ho chcete naplniť inou vôňou, vyčistiť si ho môžete tak, že prázdny flakón od parfému naplníte vodou a vodou napumpujete aj atomizér. Inštruktážne video, ako plniteľný rozprašovač používať, nájdete aj na našom Facebooku tu.

V prípade, že budete mať k cestovným parfumom alebo k plniteľným rozprašovačom nejaké otázky, neváhajte nám napísať buď na náš Facebook, alebo priamo tu do komentáru pod článok. Veľmi radi vám poradíme a pomôžeme s výberom ideálnej vône pre vás.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *