O parfémoch

Vanilkové parfumy pre ženy

vanilkove parfumy

Vanilka už dávno nie je považovaná za dievčenskú vôňu. Je tak unikátna a univerzálna, že v zmesi rôznych ingrediencií dokáže šikovne meniť svoj charakter. V jednom parfume môže pôsobiť neskutočne provokatívne, v druhom naopak jemne a nežne.

Tentokrát sme pre vás vybrali tie najlepšie dámske vanilkové vône. Každá má iný charakter, a tak si spomedzi nich vyberie každá žena. Pozrite si rôzne variácie vanilky a nechajte sa opantať jej čarom:

Love Don’t Be Shy: inšpirované značkou Kilian

Sladká vanilka

Cukrová vata, nadýchané marshmallows a jemná aróma vanilky vás okúzlia už pri prvom použití parfému Love Don’t Be Shy. Jeho vôňa je veľmi sladká, no príjemne ju odľahčujú citrusové arómy, ktoré jej dávajú šťavnatý a robustný záver.

Pokiaľ hľadáte naozaj exkluzívny vanilkový parfum, Love Don’t Be Shy bude pre vás skvelou voľbou. Získal si srdcia mnohých žien z celého sveta, medzi nimi aj speváčky Rihanny. Je to jej vôbec najobľúbenejší parfém, a tak si môžete byť istí jeho kvalitou a výnimočnosťou. Vernú imitáciu vám prinášame v klasickom veľkom flakóne pod číslom 906, cestovný parfum objednáte pod číslom 47.

Imitácia Angel: Thierry Mugler

Orientálna vanilka

Exkluzívny parfém Angel – Thierry Mugler si už pri prvom použití buď totálne zamilujete, alebo ho navždy znenávidíte. Je veľmi nevšedný a výrazný, preto nesedí každému. Hodí sa ženám, ktoré chcú byť stredobodom pozornosti, v čom im aróma parfému zaručene pomôže.

Angel je známy svojou sladko-orientálnou vôňou so štipkou korenia a krémovou jemnosťou. Nie je to však žiadna nežná vôňa. Jeho arómy sú výstredné a nezameniteľné. Vanilku v ňom ucítite v silne orientálnom nádychu, ktorá parfému dáva výraznosť a sladkosť. U nás parfum Angel v podobe presnej kópie nájdete pod číslami 545 alebo 21.

Opium: kópia Yves Saint Laurent parfému

Provokatívna vanilka

Legendárny parfum Opium v našom výbere najlepších vanilkových vôní nesmie chýbať. Je to jeden z celosvetovo najobľúbenejších dámskych orientálnych parfumov. Má provokatívnu, tmavú a výraznú vôňu. Charakterovo je ťažší, a preto nesadne každej žene.

Zamilujú si ho predovšetkým ženy, ktoré hľadajú nekonvenčnú, no pomerne jednoduchú orientálno-korenistú vôňu. Naša imitácia Opium je – rovnako ako originál – príjemná, nezameniteľná a príťažlivá. Vanilka v nej vám zavonia tou najdelikátnejšou a najprovokatívnejšou arómou.

Kópia Mon Guerlain: Guerlain

Romantická vanilka

Mon Guerlain by sme bez výčitiek mohli označiť za jeden z najlepších vanilkových parfumov pre ženy, ktoré chcú voňať očarujúco, žensky a romanticky. Je to presne ten typ parfému, ktorý vám bude chváliť naozaj každý. Pôsobí očarujúco, pôvabne a hrejivo.

Elegantná a okúzľujúca kompozícia tejto vône je postavená na kontrastnej zmesi sviežej, čistej levandule a zmyselnej, sladko-hrejivej vanilky. Vytvára dokonale jemnú, krémovú a naozaj romantickú vôňu. V presnej kópii ju u nás nájdete pod číslom 909.

Tobacco Vanille: imitácia Tom Ford parfému

Príťažlivá vanilka

Vyskúšali ste niekedy unisex parfém? Pokiaľ hľadáte naozaj príťažlivú vôňu, možno siahnete po našej imitácii Tobacco Vanille. Je to síce parfém určený pre ženy aj pre mužov, na ženskej pokožke však skvelo vynikne jeho zmyselný charakter.

Práve vanilka tejto vôni dodáva zvodnú stránku. V kombinácii s tabakom a ďalšími sladko-príťažlivými arómami vytvára vôňu perfektne vhodnú do chladného počasia, na špeciálne udalosti či na romantické rande.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *