Naša spoločnosť Parfen.sk je jediným dovozcom parfumov Parfen na Slovensko. Zároveň sme aj priamym sprostredkovateľom veľkoobchodnej spolupráce v rámci Slovenska.

Priamy predaj

Momentálne taktiež budujeme sieť priamych predajcov, ktorí od nás majú možnosť nakúpiť parfémy za veľkoobchodné ceny a následne ich priamo predávať zákazníkom. Ak by ste sa chceli stať naším predajcom, priamo nás kontaktujte a my vám o predaji poskytneme viac informácií.

Predajný stojan 

Okrem priameho predaja ponúkame aj predajné stojany, ktoré sú ideálne do predajní s kozmetikou, drogérií, kaderníctiev alebo na čerpacie stanice. Stojan je určený pre 50 parfumov s veľkosťou 20 ml. Celú ponuku týchto parfumov si môžete pozrieť tu.

parfen stojan

Predajné stojany sú perforované, takže pevne držia. Jednotlivé parfumy sa objednávajú vopred a držia sa skladom, takže ich stačí do stojanu jednoducho doplniť. Množstvo a typ vôní si môžete nakombinovať podľa seba a požiadaviek vašich zákazníkov.

Ak by ste mali záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, vyplňte nižšie uvedený formulár a my vám obratom zašleme ponuku s veľkoobchodnými cenami. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať aj telefonicky na čísle +421 918 608 642 alebo e-mailom na info@parfen.sk.