O parfémoch

Chanel parfumy pre ženy: vône pre skutočné dámy

chanel parfumy pre zeny

Módnu ikonu Coco Chanel a jej svetoznámu značku vám určite predstavovať nemusíme. Bezpochyby ste už počuli o parfume Chanel No.5, ktorý sa stal klasikou a symbolom elegancie medzi dámami celého sveta. My by sme vám ale chceli priblížiť aj ďalšie parfémy z dielne Chanel, ktoré v sebe skrývajú jedinečné a elegantné arómy.

Každá z týchto vôní má iný charakter, a preto sa hodí inému typu ženy. Všetky však majú niečo spoločné – ukrýva sa v nich elegancia, ktorá je pre značku Chanel priam typická. Nájdete si medzi týmito vôňami aj vy tú svoju? Poďme sa s nami pozrieť, čím sú jednotlivé parfumy výnimočné.

Chance – Chanel: Elegancia pre mladú generáciu

Chyprovo-kvetinová vôňa Chance býva často označovaná za Chanel No.5 nového veku. Bola vytvorená s posolstvom priniesť eleganciu mladej generácii. Najlepšie sa hodí ženám, ktoré sú odvážne a neboja sa prekvapení, ktoré im život prinesie.

Hlava parfumu je tvorená ružovým korením, ktoré vôni dodáva ľahko pikantný nádych. Kvetinové srdce vás zahalí do aróm kosatca a jazmínu, až sa nakoniec vôňa ukotví pižmovo-vanilkovom základe.  Všetky arómy spolu vytvoria jedinečnú vôňu, vďaka ktorej sa budete cítiť príjemne po celý deň. V našej ponuke nájdete imitáciu Chance v 2 verziách – ako veľký 50 ml flakón alebo v 20 ml cestovnom balení.

Gabrielle – Chanel: Pre nezávislú dámu s odvážnym srdcom

Parfém Gabrielle nesie civilné meno samotnej Coco Chanel a je poctou jej celoživotnej práci. Vôňa, tak ako aj samotná Coco, majú silný charakter. Sú veľmi ženské a podmanivé. Kompozícia vône je vyskladaná ako žiarivá kytica kvetín. Opantá vás podmanivý jazmín, tuberóza, pomarančový kvet a ylang-ylang. Spolu s ovocnými tónmi a príťažlivým základom vône zdôraznia tieto kvetiny vaše odvážne srdce a súčasne eleganciu pôvabnej dámy.

Nežná a očarujúca Chance eau Tendre

Ak hľadáte parfum, ktorý podčiarkne a vyzdvihne vašu nežnú povahu, Chance eau Tendre je tá pravá vôňa pre vás. Rozvíja sa síce postupne, no zároveň je príjemne intenzívna. Už na prvé privoňanie vo vás vzbudí pocit nehy a ženskej jemnosti.

Kvetinový charakter tohto parfému zvýrazňuje exotický jazmín a zväzok ruží. Celá kompozícia je zabalená do tónov bieleho pižma, ktoré vôni dodávajú čistú bodku. Je to ideálna kombinácia pre dámu, ktorá každého v okolí očarí svojou vnútornou charizmou.

Luxusná a moderná vôňa Coco Mademoiselle

Parfum pre sebavedomú dámu so zmyslom pre módu a krásu. Vôňa Coco Mademoiselle je luxusná a moderná, stvorená pre dámu, ktorá vie čo chce. Je odhodlaná, rozvážna, zmyselná. Zo začiatku vás osvieži pomaranč, mandarínka, pomarančový kvet a bergamot. Svieža vôňa potom prechádza do sladkého srdca, až sa stabilizuje v silne orientálnom základe, ktorý zdôrazní vaše sebavedomie.

Coco Noir pre zmyselnú, ale súčasne distingvovanú dámu

Parfum Coco Noir je naozaj unikátny a jeho zmyselným a luxusným arómam je ťažké odolať. V našom zozname sme si ho pre vás nechali až na úplný záver, pretože ide o netradičnú vôňu. Stretáva sa v nej distingvovaná dáma so zvodnou divou.

Coco Noir má drevito-orientálne arómy plné luxusných a zmyselných tónov. Je preto ideálna pre zvodnú ženu, ktorá je súčasne veľmi elegantnou a uhladenou dámou. Ponoríte sa do týchto tajomných, luxusných tónov orientálnych kvetín aj vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *