O parfémoch

Krásne vône pre ženy na prvú polovicu roka 2020

krasne vone

Hľadáte vôňu, s ktorou sa počas slnečných dní budete cítiť príjemne a bezstarostne? Vybrali sme pre vás krásne vône na jar a leto 2020, ktoré vás naladia pozitívnou energiou. Ktoré to sú?

Krásna vôňa na jar: Imitácia Eclat D‘Arpege – Lanvin

Imitácia Lanvin – Eclat D’Arpege vonia ako melódia jari, ktorá vyjadruje úprimnú radosť zo života. No a kedy by bola vôňa prebúdzajúcej sa jari vhodnejšia, než práve na jar?

Eclat D’Arpege vám na pokožku prinesie čistú vôňu ženskosti. Najprv v nej ucítite svieži buket zeleného orgovánu a petitgrain, ktorý po chvíli prechádza do kvetinového srdca. Saténovú jemnosť kvetín v základe skvelo dopĺňa mierne orientálna kombinácia jantáru, pižma a cédru.

Tento opojný dámsky parfum oživí všetky vaše skryté emócie. Po studenej zime vás naladí na slnečné jarné počasie a osvieži vás svojou vôňou zelených kvetín. Má jemnú, ženskú a veselú vôňu, ktorá charakterovo zapadá aj medzi ostatné dámske parfémy značky Lanvin.

Krásna vôňa na leto: Imitácia Hermés – Jour D’Hermés

Okúzľujúca kvetinová vôňa Jour D’Hermés svojou iskrivou vôňou rozžiari aj ten najtemnejší deň. Má príjemné kvetinovo-ovocné arómy, ktoré vás v lete budú verne sprevádzať počas bežných dní, no aj výnimočných udalostí. Vôňa nežne rozptýli okolie a rozšíri pozitívnu energiu.

My v Parfene sme imitáciu Jour D’Hermés zaradili medzi letné vône, no v skutočnosti je vhodná na akékoľvek ročné obdobie. Má skutočne veselú a bezstarostnú vôňu, ktorá vás nasýti pozitívnou energiou. Zlepší vám náladu, vyčarí úsmev na tvári a nedovolí vám myslieť na nezmyselné starosti. Ucítite v nej najmä ovocné a kvetinové arómy, ktoré sa stabilizujú v dreve a pižme.

Náš Parfen tip na vôňu do príjemného slnečného počasia: Imitácia Versace – Versense

Imitácia Versense je naším skvelým voňavým tipom na jar a leto. Jej jemné naturálne arómy navodzujú obraz prebúdzajúcej sa prírody, evokujú pocit domova, vyjadrujú pohyb a balans vnútornej energie v spojitosti s prírodou.

Túto unikátnu vôňu sme pre vás vybrali preto, lebo spája príjemnú sviežu vôňu a silne pozitívnu náladu. Pôsobí ako prechádzka záhradou plnou vôní, ktoré jemne stimulujú vaše zmysly. Má mierne citrusové arómy, ktoré vás v teplom počasí osviežia a dodajú vám energiu.

Versense bola vytvorená pre neodolateľný zážitok všetkých vašich zmyslov. Budete sa s ňou cítiť sebavedomo, šťastne a bezstarostne. Aj preto je ideálna na veselé letné dni, kedy sa nechcete obklopovať negativitou, no práve naopak, chcete si užívať hrejivé slnko na pokožke a rozdávať pozitívnu náladu všade navôkol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *