O parfémoch

Pánske parfumy od Paca Rabanneho. Dýchajú luxusom a sexappealom 

panske parfumy paco rabanne

Poznáte pánske parfumy značky Paco Rabanne? Vyjadrujú luxus, extravaganciu a nekonečný sexappeal, ktorý určite zasiahne každú ženu. Prečítajte si preto o vynikajúcich parfémoch One Million, Invictus a Pure XS, ktoré patria medzi najobľúbenejšie a najzvodnejšie pánske parfumy vôbec.

 

Ako vznikla značka Paco Rabanne?

Paco Rabanne je v skutočnosti synonymom návrhára Francisca Rabanedu Cuerva, španielskeho módneho návrhára, ktorý vyrastal vo Francúzsku. Predtým, ako si Francisco v roku 1966 založil vlastnú značku, pracoval v mnohých svetoznámych módnych domoch.

Aj keď Paco Rabanne vznikla ako módna značka, pomerne krátko po založení začala pracovať aj na ich prvom dámskom parfume. Ten vznikol 3 roky po založení značky a niesol názov Calandre. Prvý pánsky parfum Paco Rabanne vyšiel na trh v roku 1973 a bol to dnes už legendárny Paco Rabanne Pour Homme. Už tieto prvé parfumy definovali, akou cestou sa bude Paco Rabanne v parfumérskom priemysle uberať. Stavil na drevité a korenisté ingrediencie, ktoré voňajú sexappealom, luxusom a extravaganciou.

 

Paco Rabanne One Million pre ambiciózneho muža

Hovorí sa, že vôňa peňazí, zlata, moci a luxusu je tá najsladšia vôňa na svete. Týmto tvrdením sa inšpiroval aj samotný Farancisco (Paco Rabanne) a vytvoril ambiciózny parfum 1 Million, ktorý vyjadruje sebavedomie, úspech a luxus. Hovorí: „V každej civilizácii, v každom náboženstve, zlato vždy zvádzalo ľudí.“

Podobne ako zlato, aj tento parfém zvádza. Svojimi arómami sladkého korenia, ambry a zamatových zemitých tónov pripomína hrejivú vôňu peňazí. Je určený pre mužov, ktorí si doprajú luxus a netaja sa svojím majetkom a úspechom. No a keďže je táto vôňa vôbec najobľúbenejším parfumom značky, presnú imitáciu One Million nájdete aj v našej ponuke.

 

Športovcom pripravil Paco Rabanne parfum Invictus

Invictus je parfum pre športovo založených mužov, ktorí sú plní sily, elánu a energie. Má skvelú sviežu vôňu, v ktorej ucítite citrusy, drevo, mach a morské tóny. Symbolizuje športového ducha a podnecuje svojho nositeľa k aktívnemu životnému štýlu.

Názov parfumu je odvodený z latinčiny. „Invictus“ znamená „neporaziteľný“, čím dokonale charakterizuje svojho nositeľa. Je určený pre neporaziteľných mužov, ktorým dodáva energiu a dynamiku. Vôňa parfumu Invictus je silne mužná, športová a príťažlivá. Viac o ňom si môžete prečítať priamo na jeho produktovej stránke tu.

 

Zvodným mužom zapasuje Pure XS

Aj keď všetky pánske parfumy inšpirované značkou Paco Rabanne majú v sebe určitú dávku sexappealu, Pure XS je ale určite ten najzvodnejší zo zvodných. Je to extrémne sexi a mužná vôňa, ktorej neodolá žiadna žena. Samotní tvorcovia o ňom hovoria ako o sexe uzavretom vo flakóne, a my im na tomto tvrdení nemáme čo vytknúť.

Imitácia Pure XS je zároveň našou horúcou novinkou. V parféme sa miešajú 2 línie vôní – jedna je svieža a zaujme najmä nositeľa, druhá je neodolateľne sexi a očarí predovšetkým ženské pohlavie. Vernú kópiu Pure XS si môžete objednať už aj u nás, a to vo veľkom 50 ml balení.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *