O parfémoch

Najlepšie pánske parfumy: TOP elegantné vône

najlepšie pánske parfumy

Vhodné k obleku, ale aj na voľnočasové aktivity. Zoznámte sa s TOP elegantnými parfumami pre pánov. Vybrali sme pre vás tie najlepšie univerzálne, elegantné parfumy, ktoré v podobe kvalitnej imitácie nájdete aj na našom e-shope. Nebudeme vás zdržiavať dlhým predslovom, prejdite priamo na výber parfumov:

Najlepší nadčasový pánsky parfém: Uomo – Valentino

Pre nekompromisných mužov

Orientálny parfém Valentino Uomo je označovaný ako večná klasika. Jeho vôňa je tak nadčasová, že zrejme nikdy nevyjde z módy. Kombinuje na prvý pohľad netradičné arómy: bergamot, myrtu, praženú kávu, lieskové orechy, cédrové drevo a kožu.

Mix týchto aróm k sebe dokonale pasuje. Vytvára veľmi príťažlivú vôňu, ktorá očarí nejednu ženu. Nájdete ju u nás v podobe presnej kópie pod číslom 697. Zapáči sa najmä mužom, ktorí od života vždy vyžadujú to najlepšie bez kompromisov.

Sauvage – Dior

Pre dobrodruhov

Mnoho Dior parfumov v sebe ukrýva nenapodobiteľnú stredomorskú energiu. Tento typický rys ucítite aj vo vôni Sauvage. Je veľmi temperamentná, uvoľnená, a predsa dostatočne elegantná na to, aby ju muž mohol nosiť aj do práce ku košeli a saku.

Sauvage má svieže drevité arómy. Je inšpirovaná divokou prírodou, a preto sa v nej ukrýva štipka surovosti a ušľachtilosti. Hodí sa najmä nespútaným a nepredvídateľným mužom, ktorí sa s ňou budú cítiť uvoľnene a veľmi príjemne.

Najlepší pánsky parfém s vôňou luxusu: 1 million – Paco Rabanne

Pre sebavedomých mužov

Vôňa luxusu a peňazí – to je pre niektorých mužov najsladšia vôňa na svete. Presne pre nich bol vytvorený parfém One Million. Nesie v sebe vôňu úspechu, zlata a moci. Jeho vôňa je naozaj ambiciózna a luxusná.

Naša imitácia 624 je vernou kópiou originálu. Má sviežu drevitú vôňu, ktorá vám určite bude dôverne známa. Tento parfum je totiž celosvetovo veľmi obľúbený a pravdepodobne ho používa aj niekto z vášho širšieho okolia. Vytvára zmyselný súzvuk aróm pre muža, ktorý je sebavedomý, úspešný a rád si dopraje luxus.

Pánsky parfém Gentleman Only – Givenchy

Pre gentlemanov

Značka Givenchy je zárukou kvality, štýlu a citu pre to, čo je práve teraz moderné. Rovnaké vlastnosti sa odrážajú aj v parfume Gentleman Only. Bol vytvorený pre moderných, elegantných gentlemanov – mužov galantných v každej chvíli ich života.

Gentlemanský životný štýl je v parfume vyjadrený v podobe intenzívnych a drevitých aróm. Zanecháva za sebou elegantnú, živočíšnu vôňu. Na mužovi zvýrazní jeho slušné správanie, zmierlivú povahu a kultivované vystupovanie.

Spicebomb – Victor & Rolf

Pre extrovertov

Tento parfém vás zasiahne hneď, ako ho ucítite. Je to doslova bomba, ktorá len čaká na príležitosť vybuchnúť. Vyletí na vás ako explózia zmyselnosti a vďaka prenikavej vôni pritiahne pozornosť každého v okolí.

Spicebomb je hneď po použití veľmi intenzívny, no rozvíja sa pomaly a postupne. Najprv v ňom ucítite len výrazné, pikantné, korenisté tóny. Až po čase sa na pokožke rozvinú aj ostatné ingrediencie a vôňa prejde do príťažlivých orientálnych aróm. Tomuto zvodnému mixu podľahne nejedna žena. Vďaka svojmu charakteru sa hodí skôr pre extrovertov, ktorí si užívajú pozornosť okolia. U nás jeho vernú imitáciu objednáte pod číslom 414.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *