O parfémoch

Najlepšie sladké parfémy pre ženy

sladké parfémy pre ženy

Ste fanúšičkou sladučkých vôní? Alebo hľadáte parfém pre ženu, ktorá sladké arómy jednoducho miluje? Hľadanie vám uľahčíme vďaka našim tipom na 6 výnimočných parfémov. Vybrali sme tie najkrajšie sladké vône, ktorých kvalita je rokmi overená. Každá má iný charakter, a preto si medzi nimi vyberie jemná elegantná dáma, mladá energická slečna aj zmyselná neodolateľná diva.

1. Najznámejšia sladká vôňa pre ženu: Lancome Tresor 845

Tresor je jedna z najpredávanejších a najobľúbenejších dámskych vôní na svete. V našom rebríčku TOP sladkých vôní určite nesmie chýbať. V jej sladkých tónoch objavíte krásne kvetinové a orientálne arómy. Na pokožke zanechajú hrejivú, romantickú a opojnú vôňu, z ktorej dýcha láska. Parfém preto najlepšie sadne elegantnej romantickej žene, ktorá má rada nežné sladké parfémy.

2. Parfém Guerlain – La Petite Robe Noir 571

Nadčasový parfém La Petite Robe Noir je inšpirovaný legendárnymi malými čiernymi šatami, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Parfém má preto rovnaký charakter ako tieto šaty – elegantný, pôvabný a naozaj nadčasový. Najintenzívnejšie vonia po sladkom ovocí a použiť ho môžete ako na bežné dni, tak aj na špeciálne udalosti. Hodí sa žene každej vekovej kategórie, ktorá má rada eleganciu a sladké arómy.

3. Imitácia Lancome – La Vie Est Belle 572

Musíme uznať, že spoločnosť Lancome tvorí naozaj krásne sladké vône. Okrem Tresor je to napríklad aj slávna La Vie Este Belle, ktorej vernú imitáciu nájdete aj v našej ponuke. Táto kvetinovo-ovocná vôňa vyjadruje šťastné chvíle v živote a svojej nositeľke dodáva dobrú energiu. Pokiaľ sa rada usmievate a ste vždy pozitívne naladená, táto vôňa len rafinovane podčiarkne vašu povahu.

4. Vôňa inšpirovaná Givenchy – Organza 547

Obľubujete sladké vône, no tentokrát hľadáte niečo viac zmyselné, než nežné? Máme pre vás tip na vôňu, ktorá vo vás odhalí bohyňu. Imitácia parfému Organza je vhodná pre ženy, ktoré chcú podčiarknuť svoju príťažlivosť a neodolateľnosť. Jej výnimočné luxusné arómy okolo vás zanechajú vôňu plnú zmyselnosti a delikátnosti.

5. Imitácia Boucheron Quatre 926

Parfém Boucheron Quatre možno nie je až tak známy, no zato je naozaj skvelý. Stanete sa vďaka nemu vyzývavou, odvážnou, sebavedomou a neodolateľnou. Aj ako imitácia vás poteší luxusnou vôňou, ktorá sa na vašej pokožke rozvinie do sladkých príťažlivých tónov. Parfém je inšpirovaný luxusným šperkom značky Boucheron, a preto najlepšie sadne žene, ktorá má tiež rada nádherné šperky.

6. TOP sladká vôňa pre ženu: Versace Bright Crystal 515

Ako poslednú sme pre vás vybrali veľmi známu, a tiež veľmi obľúbenú vôňu Bright Crystal – Versace. Náš parfém 515 verne kopíruje charakter originálu, a tak vám aj my môžeme ponúknuť vôňu čistú ako kryštál. Podľa mnohých našich zákazníčok je práve tento parfém absolútnym číslom 1 medzi sladkými parfémami.

Jemná a zmyselná vôňa Bright Crystal je namiešaná tak, aby ste v nej zažiarili a očarili svoje okolie. Sladké arómy vám dodajú mladosť a nežnosť, a tak sa s ňou vždy budete cítiť príjemne a energicky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *