O parfémoch

Novinka: Platba kartou vďaka platobnej bráne Barion

parfen platba kartou

Predstavujeme vám nový spôsob platby na našom e-shope: jednoduchú a rýchlu platbu kartou prostredníctvom platobnej brány Barion. Je to bezpečná, šikovná a ideálna platobná metóda pre všetkých, ktorí nechcú manipulovať s hotovosťou. Zaujíma vás, aké výhody vám platba kartou prinesie, ako sa počas procesu platby staráme o vašu bezpečnosť a ako naša platobná brána funguje? Potom čítajte ďalej.

Parfumy Parfen odteraz môžete zaplatiť akoukoľvek kartou

Naše predošlé spôsoby platby zahŕňali len platbu prevodom na účet, alebo platbu na dobierku pri prevzatí tovaru. Na váš podnet sme uzavreli zmluvu s overenou platobnou bránou Barion a tak už dnes môžete pohodlne platiť aj kartou. Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, a dokonca aj American Express.

Aké výhody má platba kartou?

  1. Najjednoduchší spôsob platby: Platbu vykonáte hneď po dokončení objednávky priamo vo webovom rozhraní našej stránky. Proces je veľmi jednoduchý, na rozdiel od platby prevodom sa nemusíte nikde preklikávať, zadávať dlhý variabilný symbol ani kopírovať číslo účtu.

 

  1. Platba je bezpečná: Vaše údaje sú chránené, šifrované a veľmi dobre zabezpečené proti úniku. Nemusíte sa báť, že by došlo k ich zneužitiu. Platba kartou na našom e-shope je bezpečná.

 

  1. Najrýchlejšia platobná metóda: Celý proces od zadania doručovacích údajov až k dokončeniu platby vám bude trvať len pár minút.

 

  1. Vaša objednávka bude ihneď pripravená na zabalenie: Hneď po vykonaní vašej platby dostaneme notifikáciu, že objednávka bola uhradená. Vaše parfémy tak budeme môcť okamžite pripraviť na odoslanie. Vyhnete sa čakaniu, ktoré je nutné pri prevode na účet.

 

  1. Nemusíte manipulovať s hotovosťou: Výhodou platby kartou oproti platbe na dobierku je, že nepotrebujete hotovosť. Nemusíte bežať do bankomatu, ani v peňaženke nosiť vyššiu sumu pre prípad, že by vám práve zavolal kuriér.

Rýchla a bezpečná platba kartou vďaka Barionu

Implementácia platobnej brány Barion vám umožňuje vyskúšať najjednoduchší a zároveň najrýchlejší spôsob platby. Ihneď po dokončení objednávky môžete zaplatiť kartou a vyhnúť sa tak manipulácii s hotovosťou alebo otváraniu internet bankingu.

Ako prebieha platba kartou?

Platba kartou u nás na www.parfen.sk funguje podobne, ako na iných e-shopoch. Pokiaľ si zvolíte túto platobnú metódou, po dokončení objednávky vás presmerujeme na rozhranie platobnej brány. Tu vyplníte svoje údaje a na pár klikov zrealizujete platbu.

Vďaka inteligentnému systému ihneď po dokončení procesu uvidíme, že ste objednávku uhradili. Čo najskôr vám ju pripravíme na odoslanie, čím sa skráti vaša čakacia doba na dodanie tovaru.

Nenašli ste v článku odpoveď na otázku, ktorá vás zaujíma? Napíšte nám ju do chatu priamo tu, na našej stránke, a my vám radi odpovieme.

Je platba kartou bezpečná?

Platobnú bránu Barion sme si vybrali preto, lebo je skutočne dôveryhodným, overeným a bezpečným sprostredkovateľom online platby. Prenos dát je počas platby chránený. Prebieha pod zabezpečeným protokolom HTTPS, ktorý tieto dáta šifruje. Vaše údaje neuniknú žiadnym tretím stranám, nemá k nim prístup ani nikto z našich zamestnancov. S platobnou bránou Barion sa o svoje údaje naozaj nemusíte báť.

Využijete platbu kartou aj vy?

Platba kartou patrí medzi najobľúbenejšie platobné metódy na takmer všetkých e-shopoch. Sme radi, že ju konečne môžete využívať aj u nás. Neustále sa snažíme zlepšovať a inovovať náš e-shop. Nová platobná metóda jednoznačne inováciou je, a preto veríme, že túto našu inováciu oceníte a budete ju využívať s radosťou a bez obáv.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *