O parfémoch

Najlepšie pánske parfémy všetkých dôb – časť 2.

top panske vone

Ktorý pánsky parfum je podľa vás úplne najlepší? Touto otázkou sa zaoberala aj známa webová encyklopédia parfumov Fragrantica, ktorá uskutočnila globálny prieskum. V minulom článku sme vám už stihli predstaviť polovicu tohto rebríčka top pánskych parfémov všetkých čias, dnes sa budeme venovať prvým piatim priečkam. Ktoré pánske parfumy sú teda celosvetovo považované za tie najlepšie?

 

5. La Nuit de l‘ Homme – Yves Saint Laurent

Parfum La Nuit de l‘ Homme je vôňa značky jedného z najvplyvnejších módnych návrhárov 20. storočia – Yves Saint Laurenta. Je určená pre elegantného, charizmatického a dynamického muža. Parfum radíme medzi fougerové vône s jemným závanom korenia. Vďaka jeho orientálnemu charakteru je zvodný a zmyselný.

 

4. Fahrenheit – Dior

Na štvrtej priečke sa umiestil parfum Fahrenheit od Diora. Ako symbolizuje aj názov, táto drevitá vôňa so zmyselným nádychom pižma je určená pre mužov, ktorí sa dokážu pre niečo skutočne zapáliť. No a aj keď parfumu len o kúsok unikol stupienok pre víťazov, podľa nás je to skutočný unikát. Preto napodobeninu parfumu Fahrenheit nájdete aj v našej ponuke.

 

3. Aventus – Creed

Značka Creed je v porovnaní s ostatnými značkami v rebríčku pomerne neznáma, no o to slávnejšiu vôňu vytvorila. Pánsky parfum Aventus je inšpirovaný veľkým Napoleonom a jeho životom – je provokatívny a veľmi mužný. Najlepšie sadne mužovi, ktorý má jasnú víziu a tvrdo ide za svojím úspechom. Ak si o ňom chcete prečítať viac, imitáciu parfumu Aventus vám popisujeme aj bližšie.

 

2. Terre D’Hermes – Hermés

Máte doma veľmi zvedavého muža, ktorý rád objavuje nepoznané? Tak práve pre neho je určený parfum Terre D‘Hermés. Miešajú sa v ňom citrusové, drevité a korenisté arómy, ktoré muža nútia byť aktívnym a pozitívnym. Tento nie veľmi známy, no napriek tomu úžasný parfum obsadil v rebríčku striebornú priečku. Viac o ňom nájdete priamo na produktovej stránke našej imitácie Terre D’Hermes.

 

1. Homme Intense – Dior

Ako najlepší pánsky parfum všetkých čias je podľa prieskumu hodnotený Homme Intense. Silná a sofistikovaná kvetinovo-drevitá vôňa je určená na večer či na skutočne špeciálne príležitosti.

Parfum pochádza z dielne značky Dior, ktorá má v tomto rebríčku najpočetnejšie zastúpenie – z 10 top pánskych parfumov sú až 3 od Diora. Niet preto pochýb, že Dior patrí v parfumérskom svete medzi jedno z najväčších mien. Viac o tejto značke si môžete prečítať v našom článku: „Poznáte Christiana Diora a jeho najslávnejšie pánske parfumy?“

 

Takmer všetky z parfémov, ktoré sme vám predstavili, nájdete aj na našom e-shope v podobe napodobenín. Ak už však naše parfémy používate, tak viete, že voňajú skutočne identicky. Pokiaľ ste ste zmeškali prvú časť nášho dvojdielneho seriálu, prečítať si ju môžete tu. Veríme, že sme vám tie najlepšie pánske vône článkami dostatočne priblížili a možno vás aj navnadili na vyskúšanie niektorého z nich.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *