O parfémoch

Tip na leto: Vyskúšajte sviežu a pozitívnu vôňu Light Blue

Parfém Light Blue značky Dolce & Gabbana je na trhu už neuveriteľných 18 rokov. Túto iskrivú letnú vôňu si za ten čas zamilovali tisícky žien z celého sveta a o jeho kvalitách svedčia aj mnohé parfumérske ocenenia, ktoré Light Blue doposiaľ získal. Prečítajte si teda viac o vôni, ktorá rozdáva pozitívnu energiu a dobrú náladu. Možno sa totiž práve ona stane vašou letnou voľbou číslo 1.

 

Light Blue vás osvieži a prenesie na slnečné pláže

Light Blue vás svojou vôňou okamžite prenesie na rozpálené sicílske pláže. Jej úlohou je totiž evokovať atmosféru Stredomoria a predovšetkým slnečnej Sicílie, odkiaľ pochádza aj jeden zo zakladateľov značky Dolce & Gabbana – Domenico Dolce.

S Light Blue sa teda budete cítiť ako na pláži s horúcim pieskom a sviežim morským vánkom. Je vyjadrením bezstarostnej atmosféry sicílskeho leta a uvoľneného života na ostrove. Má silu jemne vás osviežiť a dodať vám pocit spokojnosti pretavený v jej ovocno-kvetinových arómach.

 

Používať ju môžete každý deň a v každom veku

Light Blue je jedným z tých dámskych parfumov, pri ktorých nezáleží, koľko máte rokov. Jej svieže a bezstarostné arómy sa hodia ženám všetkých vekových kategórií, od mladých maturantiek až po zrelé dámy. Používať ju pritom môžete každý deň, keďže je vhodná na bežné nosenie a neformálne príležitosti. Najlepšie však vynikne počas teplých letných večerov, kedy ešte viac umocní uvoľnenú letnú atmosféru.

 

Základom Light Blue je pravý sicílsky citrón

Najdôležitejšou zložkou Light Blue je sicílsky citrón, ktorý vôni dodáva sviežosť a nádych Stredomoria. Vo flakóne sa mieša s drevitými akordami, ktoré prechádzajú cez príjemné kvetiny až do nevtieravého a decentného základu. Všetky arómy tak spolu tvoria krásnu iskrivú ovocno-kvetinovú vôňu, ktorá vám dodá pozitívnu energiu a rozžiari každý bežný deň.  Celá kompozícia originálu, ako aj našej vernej napodobeniny Light Blue, vyzerá takto:

light blue

 

Parfum v origináli vytvoril parfumér Olivier Cresp. Trvalo mu až 2 roky, kým túto unikátnu letnú vôňu vytvoril. Inšpiroval sa Stredomorím a samozrejme predovšetkým Sicíliou. Vôňa neskôr vyšla vo viacerých limitovaných variáciách, doteraz je však najobľúbenejšou jej pôvodná verzia. Tú môžete za omnoho nižšie ceny ako originál nájsť aj na našej stránke.

Ak ste s Light Blue úplne stotožnená, vo veľkom 50 ml flakóne ju nájdete tu. Pre tie z vás, ktoré ešte trošku váhajú, máme pripravené aj menšie 20 ml cestovné balenie, ideálne napríklad na blížiace sa dovolenky. Garantujeme vám však, že vám naša imitácia Light Blue určite prinesie dobrú náladu, veľa pozitívnej energie a pocit jemného morského vánku na pokožke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *