O parfémoch

Svieže parfémy pre mužov: Z kolekcie Bvlgari Aqva si určite vyberiete

bvlgari aqva

Bvlgari Aqva je unikátna kolekcia pánskych parfémov, inšpirovaná silou prírodného živlu – vody. Parfémy ako Aqva, Aqva Amara či Aqva Marine patria celosvetovo medzi jedny z najobľúbenejších sviežich pánskych parfémov. Sú vôňami sviežosti, čistoty a mužnosti, ktoré zaujali aj nás v Parfene. Keďže si myslíme, že by ste ich určite mali vyskúšať, rozhodli sme sa predstaviť vám ich bližšie. Poďte spolu s nami zistiť, čím sa líšia od ostatných pánskych parfumov.

 

Bvlgari Aqva vás prekvapia svojou podobnosťou so silou oceánu. Prečo?

Mužné, aromatické a svieže – tak pánske parfémy z kolekcie Aqva Bvlgari opisuje väčšina ľudí. Majú chladivé a surové arómy hodiace sa mužom, ktorí sú radi v spojení s prírodou. Či už ide o elegantného pána alebo ležérneho mladíka, muž nosiaci vôňu z tejto kolekcie by mal mať pozitívny vzťah k prírode.

Kolekcia je inšpirovaná oceánom a morom, ktorých charakter dokonale vyjadrujú. Poukazujú na mnohotvárnosť vody a vyjadrujú ju najmä svojou intenzitou, hlbokými tónmi a neodolateľnou energiou. Majú totiž silu dodať mužovi energiu, práve kvôli čomu kolekciu Aqva Bvlgari zaraďujeme medzi energizujúce vône.

 

Bvlgari – Aqva je najobľúbenejšia vôňa kolekcie. Akému mužovi sadne?

Prirodzene záhadný parfém Bvlgari Aqva je, podobne ako ostatné parfémy z kolekcie, veľmi osviežujúci a energizujúci. Jeho vôňu si zamilujú predovšetkým športovci alebo muži vyznávajúci extrémne športy. Aqva je totiž inšpirovaná silou mocného boha Poseidona, pričom túto silu sa snaží preniesť aj na muža, ktorý ju nosí. Ideálne sadne takým mužom, ktorí sa neboja riskovať a objavovať.imitácia bvlgari aqva

Za vyskúšanie stojí aj Aqva Marine Pour Homme

Aqva Marine je prirodzene svieža vôňa určená pre mužov s bohatými a priekopníckymi víziami. V jej vôni ucítite typicky svieže a oceánske arómy, napríklad morskú riasu, vodné tóny, citrusy či citrónovú trávu. Tieto ingrediencie len posilňujú tvrdenia o tom, že Aqva Marine naozaj vyjadruje vôňu vodného živlu.

Podľa nás je to unikátna a príjemná vôňa, ktorá stojí za vyskúšanie. Pokiaľ si nie ste istý, či by sa vám páčila, skúste si k svojej ďalšej objednávke aspoň prihodiť vzorku Aqva Marine úplne zdarma. Myslíme si, že neoľutujete.

 

Energický parfém Aqva Amara

Spomedzi všetkých Bvlgari – Aqva parfémov má práve Aqva Amara najodlišnejšiu vôňu. V tomto parféme neucítite silné morské tóny. Aqva Amara ale veľmi pripomína energiu prímorskej krajiny, vďaka čomu si aj ona vyslúžila miesto v tejto kolekcii.

Vrchné tóny vône Aqva Amara sú tvorené sviežou sicílskou mandarínkou a kvetom horkého pomaranča Neroli, ktoré verne pripomínajú atmosféru stredomorských krajín. Tieto svieže arómy sa v spodných tónoch vmiešavajú do kadidla a pačuli, ktoré vôni dávajú jemne hrejivý nádych a zintenzívnia tak vrúcnu náturu Južanov. Je to vôňa temperamentná, takže sadne živelným, veselým a príjemným mužom, ktoré sa dobre cítia v obklopení sviežej vône.bvlgari aqva amara

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *