O parfémoch

Imitácia Carolina Herrera – 212 VIP: pulzujúci nočný život veľkomesta uzavretý vo flakóne

imitacia carolina herrera

Meno celosvetovo známej módnej návrhárky Caroliny Herrery ste už určite počuli. Preslávila sa predovšetkým svojimi kolekciami luxusného elegantného dámskeho oblečenia zosobňujúceho ženskosť. Nie sú to však len módne kúsky, ktoré prezentujú modelky na prehliadkových mólach. K svojim úspechom si pripisuje aj niekoľko veľmi obľúbených parfumov, pričom ich imitácie máte možnosť vyskúšať aj u nás. Pozrite si viac o tejto módnej ikone a zoznámte sa s našou novinkou medzi parfenmi – imitáciu dámskeho parfumu 212 VIP.

Parfumy Carolina Herrera pre ňu aj pre neho

Prvý parfum s názvom Carolina Herrera uzrel svetlo sveta v roku 1988. O tri roky neskôr vznikla mužská vôňa Herrera for men, ktorá sa veľmi rýchlo zaradila medzi najpredávanejšie pánske parfumy. Medzi obľúbené parfumy z dielne značky Carolina Herrera patrí aj kolekcia 212 VIP. Kolekcia zahŕňa dámsky aj pánsky ekvivalent, pričom obidva nájdete aj v našej ponuke.

Čím je imitácia dámskeho parfumu 212 VIP výnimočná?

212 VIP vyjadruje živosť a energiu všetkých žien, ktoré milujú pozornosť a život. Nekončiace párty, mladí a moderní ľudia, presne to inšpirovalo Carolinu Herrera pri tvorbe tohto parfumu. Vyjadruje život v New Yorku – meste, ktoré nikdy nespí.

Uvedenie parfumu na trh sprevádzalo množstvo sloganov, ako „Ste na zozname?“ alebo „Toto je súkromná párty.“ Tieto heslá presne vystihujú to, o čo tvorcom 212 VIP šlo: Vyzdvihnúť novú VIP generáciu kreatívnych mladých ľudí, ktorí majú chuť žiť a prepisovať pravidlá. Sú sebavedomí, majú svoj vlastný názor a silnú osobnosť. Pokiaľ chcete aj vy zacítiť pulzujúci závan nočného života veľkomesta, vyskúšajte našu napodobeninu dámskeho parfumu 212 VIP.

Tak ako originál, aj naša imitácia 212 VIP vás očarí svojou sladkou a mierne orientálnou vôňou. Kompozícia, ktorá je veľmi nevšedná, no zato exkluzívna, začína arómami passionfruit v spojení so zvodným rumom. Tie prechádzajú do pižmového srdca s kvetinovými tónmi gardénie. Sladkú bodku na záver parfému dodá vanilka a fazuľa tonka.

Kto je Carolina Herrera?

Carolina Herrera sa narodila v roku 1939 vo Venezuele. Cit pre módu zdedila po starej mame, ktorá ju už ako malú brávala na prehliadky módneho domu Balenciaga a obliekala ju do značiek Lanvin a Dior. Ako povedala samotná Carolina: „Moje oči boli zvyknuté vidieť pekné veci.“

Od publicistky k najlepšej dizajnérke ženského oblečenia

Svoju kariéru začala už doma vo Venezuele. Od roku 1965 pracovala ako publicistka pre módneho návrhára Emilia Pucciho v jeho butiku v Caracase. Svoj prvý luxusný obchod s názvom Carolina Herrera New York otvorila v roku 1980 v New Yorku. Diana Vreeland, vtedajšia vedúca editorka módneho časopisu Vogue a jej blízka priateľka, navrhla, aby Carolina skúsila vytvoriť vlastnú kolekciu oblečenia. Ešte v tom istom roku sa uskutočnila prvá módna prehliadka značky Carolina Herrera, ktorá odvtedy žala úspech za úspechom.

Carolina Herrera obliekala mnoho známych osobností. K jej stálym klientom patrila napríklad Renée Zellweger, no aj prvé dámy Jacqueline Kennedy-Onassisová, Laura Bushová a Michelle Obamová. Za svoju prácu získala mnoho ocenení, dostala sa na rebríček najlepšie oblečených žien sveta a v roku 2004 bola vyhlásená za najlepšiu dizajnérku ženského oblečenia.

V našej ponuke samozrejme módne kúsky tejto návrhárky nekúpite, no pripravili sme si pre vás hneď niekoľko jej vôní. Okrem imitácie dámskeho parfumu 212 VIP u nás nájdete aj pánsky ekvivalent k tejto vôni – napodobeninu pánskeho parfumu 212 VIP. Medzi dámami je obľúbená aj imitácia vône Good Girl, ktorú si môžete objednať ako klasický veľký flakón, alebo ako praktický cestovný parfum.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *