O parfémoch

Imitácia Versace Eros: Zvodná kolekcia s verziou pre ženy aj pre mužov

imitacia versace eros

Už od svojho vzniku hľadá značka Versace inšpiráciu v gréckej mytológii. Inak to nie je ani pri kolekcii Eros, ktorá je zasiahnutá šípom toho najvernejšieho posla lásky. Vône z tejto kolekcie sú zmyselné, omamné a dokonale vyjadrujú silu zvádzania a príťažlivosti. Predstavujeme vám imitácie Eros Pour Homme a Eros Pour Femme – 2 parfémy pre neho a pre ňu, z ktorých žiari vášeň a túžba. Stanú sa vaším novým číslom 1?

Imitácia Versace Eros pre mužov: Vyjadruje mužskú silu aj sexappeal

Váš pocit neklame: Kolekcia Eros je naozaj inšpirovaná gréckym Bohom lásky Erosom. V kolekcii nájdete 2 parfumy – jeden pánsky a jeden dámsky – dva protipóly, ktoré spolu súperia o to, ktorý vyhrá hru zvádzania.

Ako prvý vznikol pánsky parfém. Navrhla ho sama Donatella Versace, ktorá o ňom povedala: „Svoju novú vôňu Eros som navrhla pre muža, ktorý je hrdinský a vášnivý, ako grécky Boh Eros.“ Parfém je teda akýmsi novodobým stelesnením starovekého Erosa. V predstavách Donatelly je to silný a vášnivý muž, vedomý si svojich kvalít. Kľúčovým konceptom pre vytvorenie vône sa jej stala láska, vášeň, krása a túžba, ktoré by mali vďaka parfému z muža vyžarovať.

imitacia versace eros

Zdroj foto: Versace.com

Ako vonia pánsky parfum Eros?

Charakterovo sa parfum Eros vyznačuje svojou unikátnou aurou a až upokojujúco mužnou vôňou. Po jeho použití sa budú na mužskej pokožke miešať 3 rozličné arómy, ktoré spolu explodujú do vznešenej mužnosti. Sú to:

  • Neodolateľná sviežosť: získaná kombináciou listov mäty, talianskej citrónovej kôry a zeleného jablka;
  • Návyková zmyselnosť: vytvorená orientálnymi, pútavými a rozvíjajúcimi sa tónmi fazule tonka, kvetu pelargónie a vanilky;
  • Intenzívna energia: symbolizovaná lesmi s vôňou cédrového dreva, vetiveru a dubového machu.

Imitácia Eros je na vyskúšanie v 3 veľkostiach flakónov

Tomuto parfému sa jednoducho nedá odolať. Muži sa vďaka nemu budú cítiť ako praví zvodcovia, ženy zase očarí neodolateľnou vôňou. Výnimočnosť tohto parfumu vám prinášame v podobe našej presnej imitácie. Jeho malú ochutnávku môžete získať v podobe vzorky, rýchle osvieženie vám poskytne 20 ml parfum a stabilnú každodennú vôňu zase veľký 50 ml flakón. V ponuke máme tiež upokojujúcu vodu po holení s vôňou parfumu Eros.

Imitácia Versace Eros pre ženy: Ešte zmyselnejšia a prefíkanejšia

Dámsky ekvivalent k parfumu Eros zachytáva prvotnú silu ženy. Symbolicky vyjadruje vôňu ženy, ktorú by si za svoju vyvolenú vybral samotný Boh lásky Eros. Je to skutočná vôňa ženskej sily a vyjadrenie jej hlbokej individuality.

Podľa Donatelly Versace je to najzvodnejší parfum, aký kedy značka Versace vytvorila. Platí to aj pre Parfen imitácie, kde imitácia Eros právom zastáva miesto v TOP 10 najzvodnejších dámskych vôňach.

Vôňa dámskeho parfumu Eros vyjadruje silnú individualitu

Imitácia dámskeho parfému Eros má neodolateľné arómy, ktoré by sme mohli popísať ako živé, vzácne, chutné a vášnivé. Tiež ju tvoria 3 silné línie vyvolávajúce pocity, aké mávame pri zamilovanosti:

  • Prvá línia je založená na zmyselnej sviežosti. Kombinuje čerstvé tóny stredomorského citrusového ovocia, ako je granátové jablko, bergamot a citrón.
  • Druhú líniu tvoria kvetinové okvetné lístky a jazmín. Parfumu prepožičiavajú ženskosť, nežnosť a autentickú vôňu.
  • Tretia línia je silno individualistická. Biele pačuli spolu s tónmi dreva sa pozerajú do vnútra ženy a zachytávajú to, čo robí ženu neobyčajnou – krása a sila jej charakteru.

Z tejto vône vám nebude stačiť vzorka

Je naozaj ťažké rozhodnúť sa, ktorá verzia parfému je zvodnejšia – či dámska alebo pánska. Obidve sú však skutočne výnimočné, navzájom sa dopĺňajú a sú vhodné aj pre páry. Dámsku imitáciu Eros máme, rovnako ako pánsku verziu, v 3 baleniach – ako vzorku, 20 ml cestovný parfém a aj veľký 50 ml flakón. Podľa našich skúseností vám však malé balenie stačiť nebude. Očarí vás, vaše okolie, aj vášho partnera, a preto ju budete chcieť cítiť neustále.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *