O parfémoch

Imitácie parfémov Tom Ford: vyskúšajte genialitu Parfen vône za zlomok originálnej ceny

imitacie parfumov tom ford

Pôvabná vôňa podtrhujúca ženský alebo mužský sexepíl nemusí byť nutne záležitosťou vysokej ceny. Kompromis medzi vysoko kvalitným parfémom a nízkou cenou vám ponúkajú naše Parfen parfumy špeciálne navrhnuté tak, aby zapasovali obom pohlaviam.

Imitácie unisex parfumov Tom Ford majú premyslene vystavanú kompozíciu tak, aby sadli aj mužom aj ženám. Nemusíte sa pritom báť, že by ste voňali príliš žensky, alebo naopak príliš mužsky. Tieto parfémy sa skvelo spoja s olejmi na vašej pokožke a vytvoria unikátnu vôňu, akú neucítite u nikoho iného. Z akých alternatív si môžete vybrať?

Imitácia Tom Ford – Tobacco Vanille: Vôňa vhodná pre extrovertov

Imitácia Tom Ford – Tobacco Vanille podčiarkne osobnosť extrovertom, ktorí vďaka orientálno-korenistej vôni ihneď vyniknú v dave. Základ kompozície pozostáva zo sušeného ovocia prelínajúceho sa do intenzívnej drevitej arómy.

Pôsobivý zážitok z parfému pocítite najmä v kombinácii tabaku, vanilky, kakaa a korenín,  ktoré na ostatných zanechajú tajuplný dojem. Parfém Tobacco Vanille je ostrý aj jemný zároveň, ideálny pre sebavedomých individualistov. V mužovi podčiarkne sexepíl, žene dodá silu a rešpekt.

Elegantná imitácia Tuscan Leather: Ideálna pre tých, ktorí chcú zvádzať

Drevito-orientálna vôňa parfému Tuscan Leather zamotá hlavu nielen ženám, ale i mužom. Parfum je jasne identifikovateľný, čistý a intenzívny. Vďaka príjemnej kombinácii orientálnych aróm púta pozornosť, núti ostatných obzrieť sa za nositeľom parfému a privoňať k jeho zmyselnej a pulzujúcej pokožke.

Kompozícii dominuje najmä aróma kože, ktorá za sebou zanecháva stopu luxusu. Unikátne spojenie rôznorodých zložiek zaujme naozaj každého navôkol. Vôňa je neodolateľná pre obe pohlavia, nehľadiac na to, kto ju nosí.

Parfém Neroli Portofino: Svieža vôňa s nádychom leta

Atmosféru dokonalej letnej dovolenky vám pripomenie parfém Neroli Portofino. Citrusy, kvetiny a jantárové arómy spolu vytvárajú ľahkú a sviežu vôňu, ktorá vás uvoľní a prinesie vám dobrú náladu. Skvelé osvieženie si tak vďaka tomuto parfumu vychutnáte kedykoľvek a kdekoľvek.

Parfém Neroli Portofino sa hodí rovnako ženám ako mužom. Jeho vôňa nie je ani sladká, ani príliš mužná, takže zapasuje naozaj každému. Kombinácia pomarančového kvetu, citrusov, jazmínu, jantáru a angeliky vás dostane do vytúženého stavu relaxu, aký si dokážete užiť len na dovolenke.

Zaujali vás naše imitácie unisex parfémov a chceli by ste o nich zistiť viac? Pozrite si celú našu ponuku a vyberte si zmes aróm, ktorá najviac sadne vášmu charakteru a vkusu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *