O parfémoch

Imitácia Guerlain – La Petite Robe Noir vás prevonia parížskou eleganciou. Čím je výnimočná?

imitacia la petite robe noir

Francúzsky Guerlain patrí medzi najstaršie parfumérske domy na svete. Jeho parfumy používala vysoká spoločnosť a obľúbené boli aj na francúzskom cisárskom dome. Dnes sa Guerlain parfumy rozšírili medzi verejnosť, no stále si udržujú svoju exkluzivitu a luxus. V článku vám predstavíme našu imitáciu dámskeho parfumu La Petite Robe Noir, ktorý je dnes najznámejším Guerlain parfumom súčasnosti. Zapáči sa aj vám? Čítajte ďalej a objavte jeho arómy, kompozíciu a charakter.

Najznámejší Guerlain parfum súčasnosti

Francúzska značka Guerlain počas dlhých rokov svojej pôsobnosti vytvorila mnoho skvelých parfumov. Jednou z celosvetovo najobľúbenejších orientálnych vôní je parfum Shalimar, ktorý dnes už označujeme ako vlajkovú loď značky Guerlain. Ďalším, naozaj výnimočným parfumom, je Jicky. Vytvorený bol už pred vyše 120 rokmi, kedy sa stal jedným z prvých parfémov, v ktorom boli použité syntetické zložky. Zároveň patrí medzi jednu z najstarších vôní, ktorá sa dodnes vyrába a predáva.

Najznámejším Guerlain parfumom súčasnosti je dámsky La Petite Robe Noir. Po vzore ostatných Guerlain parfumov v sebe nesie veľkú dávku elegancie a delikátnosti. Je inšpirovaný práve preslávenou parížskou dámskou eleganciou a krátkymi čiernymi šatami, v ktorých sa ženy cítia chic, príťažlivo a provokatívne. Rovnako by sa ženy mali cítiť aj s parfumom La Petite Robe Noir.

Imitácia La Petite Robe Noir rozžiari váš deň

Parfum La Petite Robe Noir prenáša podpis parížskej elegancie do všetkých kútov sveta prostredníctvom výnimočnej vône. Je to žiarivý, výrazný a očarujúci parfum, ktorý vám vyčarí úsmev na tvári.

Pri jeho tvorbe sa dbalo najmä na najvyššie potešenie a pôžitok, ktorý by z neho mali jeho nositeľky cítiť. Je preto vytvorený tak, aby v žene podčiarkol eleganciu, zvodnosť, hravosť a provokatívnosť. Ak sa rozhodnete vyskúšať ho, jeho iskrivé arómy rozžiaria váš deň a dodajú vám pocit výnimočnosti.

Ako vonia La Petite Robe Noir?

Lákavá a podmanivá imitácia La Petite Robe Noir vonia rovnako ako originál. Kombinuje kvetinové a ovocné tóny, ktoré upútajú okolie a donútia ho upriamiť na vás zrak.

imitacia la petite robe noir

Kompozícia parfumu sa otvára hravými a iskrivými tónmi čiernej čerešne, bergamotu, mandle a červeného bobuľového ovocia. Srdcu dominuje spojenie bulharskej a taifskej ruže, ktoré sa ďalej rozvíja do zmesi čierneho čaju a sladkého drievka. Celá kompozícia sa stabilizuje v základe, vďaka ktorému pôsobí príťažlivo a neodolateľne. Parfum najintenzívnejšie vonia po sladkom ovocí a kvetinách.

Parfum verne odráža charakter značky Guerlain

Guerlain vznikol priamo ako parfumérsky dom. Líši sa tým od mnohých iných luxusných značiek, ktoré pôvodne fungovali ako módne domy a parfumy začali vyrábať len okrajovo. Už od roku 1828 si značka cibrila svoje parfumérske majstrovstvo a pracovala na moderných inováciách. Vytvorila napríklad prvý parfum so syntetickými zložkami.

Až do roku 1994 mala rodina Guerlainovcov značku v súkromnom vlastníctve. Potom ju predala koncernu LVMH, ktorý vlastní napríklad Moët, Hennessy či Louis Vuitton. Napriek zmene vlastníka si ale stále zachováva eleganciu, štýl a nadčasovosť, ktoré sú pre ne príznačné. Nesie v sebe odkaz minulosti, tradície a dokonalej vône.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *