O parfémoch

Pánske parfumy Chanel: Dodajú vám francúzsky štýl a šarm

imitacie chanel

Pánske Chanel parfumy patria medzi jedny z najobľúbenejších pánskych parfémov sveta. Je pre ne typický francúzsky štýl, šarm, nadčasovosť a závan elegancie. Sú však výnimočné aj tým, že si pri kontakte s pokožkou vytvoria vlastnú unikátnu vôňu. Vďaka tomu Chanel parfumy voňajú na každom mužovi inak a prinášajú mu tak naozaj originálny štýl.

Ak aj vy chcete svoj štýl, alebo štýl svojho partnera, doplniť o takúto skvelú vôňu, zoznámte sa s našimi imitáciami Chanel parfumov. Vybrali sme pre vás až 3 pánske vône, pričom každá z nich je určená pre iný typ muža. Sme si celkom istí, že si spomedzi nich vyberie každý. Ktoré vône to sú?

 

Chanel Egoiste Platinum má chladný a ostrý nádych

Pre individualistických a svojráznych mužov vytvorila značka Chanel parfém Egoiste Platinum. Má drevito-pižmový charakter, v ktorom však ucítite oveľa viac, ako len dreviny a pižmo. Dominujú mu svieže byliny a studené kovové tóny.

Parfum má práve vďaka týmto kovovým tónom dosť odmeraný charakter. Jeho vôňa je ostrá a chladná ako britva. Aj preto je vhodný pre rázovitých mužov, ktorí si tvrdo idú za svojim cieľom. Zaraďujeme ho medzi studené kovové vône, s nádychom platiny, drevín a bylín.

Imitácia známej Bleu de Chanel zaujme elegantných mužov

Jeden z najznámejších pánskych parfumov sveta, a zároveň najobľúbenejší pánsky Chanel parfém, zaujal tisícky mužov svojou aromatickou drevitou vôňou. Dominujú mu arómy santalového dreva, citrusového ovocia, korenia a kadidla.

Bleu de Chanel vyjadruje nekonečnú, hlbokú a neobmedzenú slobodu. Je to ideálny parfém pre nekonvenčného muža, ktorý starostlivo pracuje na svojej kariére. Často sa tento parfum označuje aj ako „vôňa pre mužov v obleku“. Pri nosení tohto parfému nemusíte nosiť výlučne oblek, no aj tak Bleu de Chanel zapasuje najmä mužom, ktorí vyžarujú prirodzenú eleganciu.

V našej ponuke nájdete vernú imitáciu Bleu de Chanel. Jeho vôňa aj výdrž je identická s originálom. Muža udrží sviežeho po celý deň, podčiarkne jeho sebavedomie a vyzdvihne jeho prirodzený šarm.

Chanel Allure Homme Sport Eau Extrem je vôňa pre športovcov a dobrodruhov

Allure Homme Sport Eau Extrem je jedným zo športových Chanel parfumov. Zachováva si síce elegantný charakter typický pre Chanel vône, no zapája aj športový element. Je určený pre aktívneho a dobrodružného muža, ktorý rád vyhľadáva nebezpečie a adrenalín.

Parfém je kombináciou sviežosti, zmyselnosti a ostrosti. Mnohí ho označujú za vôňu adrenalínových zážitkov. Mužovi totiž ihneď dodá energiu a silu. Po jeho použití ucítite najprv citrusy s esenciou šalvie, ktoré na pokožke vytvárajú chladivé bylinné osvieženie.

Neskôr ucítite srdce a základ vône, ktoré sú kombináciou korenín, drevitých akordov a fazule tonka. Celkovo pôsobí imitácia Chanel Allure Homme Sport Eau Extrem ako bylinné osvieženie, ideálne na šport a vysoký výkon.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *