O parfémoch

Krásne vône pre ženy na jeseň a zimu

krasne vone

Hľadáte si nový výnimočný parfum? Pripravili sme si pre vás 3 voňavé tipy na tohtoročnú jeseň a zimu. Všetky tri parfémy si môžete objednať ako veľké 50 ml flakóny, alebo si na vyskúšanie prihodiť ich vzorky k svojej tradičnej objednávke. Možno práve jeden z našich tipov sa stane vaším novým každodenným spoločníkom. Poďte sa pozrieť, čo sme pre vás vybrali:

Krásna vôňa na jeseň: Parfém Lancome – Hypnose

Na jeseň vplyvom vlhka nasakuje naše oblečenie rôzne vône z okolia. Tieto vône častokrát prebíjajú arómy parfumov. Aj preto by ste v tomto ročnom období mali siahnuť po výraznejších parfumoch, ktoré zacítite nielen vy, ale aj vaše okolie. Práve imitácia Hypnose – Lancome je ideálnou voľbou.

Vo výraznej vôni parfému Hypnose objavíte silu ženskosti. Arómy mučenky dávajú vôni jemnú a vášnivú ženskú auru, zatiaľ čo jej biele kvety jazmínu, vetiver a vanilka dodávajú zmyselné a hlboké vzrušenie. Všetky arómy spolu vytvárajú bohatý drevito-orientálny buket.

Ak sa rozhodnete objednať si imitáciu Hypnose, pripravte sa na zmyselnú a očarujúcu vôňu. Keď s ňou vojdete do miestnosti, ihneď všetkých prítomných zaujmete. Vôňa je vhodná na každé ročné obdobie, no vďaka svojmu charakteru nám najviac pasuje do chladných a vlhkých jesenných dní.

Krásna vôňa na zimu: Imitácia Tom Ford – Black Orchid

Originálne parfumy Tom Ford vám síce zavoňajú, no vašu peňaženku určite nepotešia. Vďaka totožnej Parfen imitácii si však budete môcť majstrovstvo tejto značky vyskúšať aj vy. Naša imitácia Black Orchid vás prekvapí svojou nekonvenčnosťou a tajomnosťou.

Zvláštna a omamná kvetina – slovné spojenie, ktoré najvernejšie vystihuje charakter vône Black Orchid. V jej kompozícii sa miešajú bohaté temné akordy drevín so zvodným mixom tmavých kvetov a vanilky. Vôňa je výrazná, netradičná a tajomná.

Imitácia Black Orchid najviac pristane ženám, ktoré nemajú rady konvencie. Hodí sa na zimu a do chladného počasia, kedy si sama sebe chcete dodať pocit výnimočnosti a zvýrazniť svoju nevšednú osobnosť.

Parfen tip na dámsky parfum tejto zimy: Imitácia Dior – J‘Adore

Spomedzi desiatok našich parfumov sme pre vás vybrali ešte jeden tip na výnimočný parfum tejto zimy: Zoznámte sa s imitáciou J’Adore, ktorá bola na trh uvedená značkou Christian Dior už v roku 1999. Mnohí ju označujú ako vôňu teplých slnečných lúčov a my sme ju práve preto vybrali ako zimný Parfen tip – na vašu pokožku totiž prinesie teplo a radosť, ktorá nám v sychravom počasí často chýba.

Verná Parfen imitácia J’Adore predstavuje veľkolepú kvetinovú vôňu. Spája v sebe azda všetky druhy aróm – je mierne svieža, mierne sladká a neobyčajne príťažlivá. Vyjadruje tým ženskosť a tiež schopnosť ženy v sekunde sa zmeniť z domácej gazdinky na očarujúcu a zvodnú dámu.

Rafinovaná vôňa J’Adore je dnes už legendou medzi parfumami. Jej nasladlá vôňa si počas mnohých rokov získala aj tie ženy, ktoré nemajú až tak v obľube sladké vône. J’Adore je totiž jemná, tajomná, ženská a výnimočne očarujúca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *