O parfémoch

Najlepšie dámske parfémy na zimu 2019. Vybrali sme pre vás to najkrajšie zo sveta vôní

imitacie parfemov

Ste verná jednému parfumu, alebo vône rada striedate sezónne? Vybrali sme totiž pre vás top dámske parfémy, ktoré majú príjemnú vôňu vhodnú práve na túto časť roka. Či už chcete zmenu, alebo ste ešte stále nenašli svoj pravý charakteristický parfém, prejdite sa s nami na krátku prechádzku svetom vôní, na ktorej možno nájdete svoj „nový objav“.

 

Black Opium – YSL s korenistými arómami

Korenisté arómy sú na zimu priam dokonalé. V našej vernej imitácii YSL Black Opium preto ucítite napríklad ružové korenie, vanilku či sladké drievko. Dominujú jej však predovšetkým akcenty kávy, ktoré spolu s mixom ostatných aróm dávajú tomuto dámskemu parfému mimoriadnu netypickosť a tajomnosť.

Vôňa Black Opium YSL je určená pre tajuplnú a záhadnú ženu, ktorá svojou noblesou vždy ohromí všetkých prítomných. Má ťažšie korenisté arómy, ktoré sa však k zimnému obdobiu dokonale hodia. Ak sa teda v zime chcete zahaliť do mierne pikantných korenistých aróm, určite siahnite po parfume Black Opium.

Orientálny nádych s imitáciou Alien – Thierry Mugler

Módny dizajnér Thierry Mugler je v parfumérii známy svojimi výraznými parfumami. Patrí medzi ne aj vôňa Alien, ktorá je namiešaná len z 3 ingrediencií. Hlavu tvorí slnečný indický jazmín, srdce kašmírové drevo a základ horúci jantár, vytvárajúci pozitívnu energiu.

Aj keď by sa mohlo zdať, že kompozícia parfému Alien je veľmi jednoduchá, nie je to tak. Všetky 3 ingrediencie tvoria dokonalú súhru vôní a vytvárajú mierne ťažšie a prenikavé, no stále veľmi príjemné arómy. Alien sa preto dokonale hodí na zimné obdobie pre ženu, ktorá nemá rada konvencie a nechce voňať tradične kvetinovo. Ak sa preň rozhodnete, na vašej pokožke zanechá prenikavý a výrazný orientálny dotyk.

Carolina Herrera a jej Good Girl s mäkkou vôňou kvetín

Good Girl je vôňou kontrastov. Jemné kvetiny v nej stoja oproti hlbokým tónom korenia a orientu. Tieto kontrasty vyjadrujú dualitu ženského charakteru: každá žena totiž niekedy dokáže byť milá a očarujúca, inokedy zase tajomná a nepredvídateľná.

Vôňa parfému Good Girl je pôvabná a v zimných mesiacoch vás dokáže príjemne zahriať. Jej orientálno-korenisté arómy pôsobia typicky zimne, kvetinové tóny však do vône prinášajú jemnosť a sviežosť. Ak teda hľadáte teplú, no zároveň veselú kvetinovú vôňu na zimu, imitácia Good Girl sa stane vašou novou spoločníčkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *