O parfémoch

3 výhody cestovných parfémov Parfen. Prečo by ste mali mať 1 doma aj vy?

imitacia parfumu

Naše malé cestovné parfémy už určite poznáte. Sú menšou alternatívou k veľkým 50 ml flakónom, no kvalitou aj vôňou sú rovnaké. Aké sú však ich výhody oproti našim veľkým baleniam a kedy sa vám viac oplatí využiť práve cestovné, než klasické parfumy? Pozrite si 3 najväčšie výhody cestovných parfumov. Ak vás presvedčia, máme pre vás tip, ako ušetriť: len teraz totiž môžete využiť špeciálnu limitovanú Black Friday akciu platnú len do 1. decembra 2019, vďaka ktorej dostanete cestovný parfém zdarma.

1 Nemusíte so sebou nosiť ťažké flakóny

Cestovné voňavky sú kvalitou aj vôňou totožné s našimi klasickými 50 ml parfémami, no kvôli praktickosti a pohodlnosti ich plníme do menších a spratnejších flakónov s obsahom 20 ml. Oproti veľkému flakónu tak majú menší obsah, rozmer, no aj nižšiu hmotnosť.

Využijete ich všade tam, kde nechcete mať zbytočne veľa vecí, no potrebujete sa aspoň občas osviežiť príjemnou vôňou. Jeden si môžete odložiť napríklad do skrinky v práci, do tašky na cvičenie, na pracovný stôl, ale aj ako prvú pomoc do kabelky.

 

2 Zmestíte ich skutočne všade

Ženská kabelka dokáže odniesť skutočne veľa vecí. Čo všetko však zmestíte do malej večernej kabelky? Zväčša neostáva priestor na nič iné, ako na mobil, púder a rúž. Vďaka nášmu malému cestovnému flakónu vám však garantujeme, že odteraz budete mať celý večer po ruke aj váš obľúbený parfém.

Cestovné balenie je vhodné tiež pre mužov. Svojou malou veľkosťou sa pohodlne vojde do pánskej taštičky cez plece, no aj do stále populárnejšej ľadvinky. V núdzových prípadoch ich páni hravo strčia aj do vnútorného náprsného vrecka na kabáte, vďaka čomu sa pri špeciálnych príležitostiach môžu cítiť pohodlne po celú noc.

 

3 Na cestovanie nič lepšie nenájdete

Cestovné parfémy sme vytvorili tak, aby vám vydržali aj počas dlhšej dovolenky a nezabrali takmer žiadne miesto v batožine. Vďaka malému flakóniku tak budete aj na dovolenke voňať ako hviezda. Sú skvelé na predĺžený wellness víkend, no aj na 2-týždňovú dovolenku pri mori. Vďaka ideálnemu obsahu balenia 20 ml si ich môžete pribaliť tiež do príručnej batožiny, nakoľko letiskovou kontrolou prejdú bez problémov.

Ak by ste chceli mať aj vy vždy po ruke jeden praktický cestovný parfém, môžete využiť špeciálnu limitovanú Black Friday akciu 2+1, v rámci ktorej dostanete 1 cestovný parfém podľa vlastného výberu zdarma. Stačí, ak si od pondelka 25.11. do nedele 1.12. 2019 objednáte na našom e-shope minimálne 2 veľké parfémy a my vám cestovný parfém pribalíme zdarma ako darček.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *