O parfémoch

Parfumy celebrít: Ako voňajú slávni muži?

ake parfumy pouzivaju slavni muzi

Keď sa u nás v Parfene rozprávame o nejakej známej osobnosti, vždy hádame, aký parfém by mohla nosiť. Zastávame totiž názor, že práve parfém dotvára osobnosť a do značnej miery ovplyvňuje to, ako daný človek pôsobí na okolie. Cez obrazovky síce nemáme možnosť cítiť vôňu tej-ktorej celebrity, no môžeme si ju aspoň čiastočne predstaviť. Tentokrát sme teda pre vás zistili, aké parfémy používajú niektorí zo známych hercov, spevákov si športovcov.

Chris Hemsworth: Hugo Boss – Hugo

Dokážete si mocného Boha hromu Thora predstaviť inak než s tvárou Chrisa Hemswortha? Na tohto sympatického herca upiera zrak mnoho žien po celom svete. Nie je to však len jeho dokonalým výzorom, ale aj neskutočnou charizmou a príjemným prejavom. Svoje vystupovanie Chris podporuje vhodným parfémom. Aj keď sme, bohužiaľ, nemali možnosť jeho vôňu ucítiť naživo, podľa viacerých zdrojov vonia energickým parfémom Hugo Boss – Hugo.

Hugo je ideálny parfém pre sebavedomého a aktívneho muža, ktorý chce naplno fungovať po celý deň. V chladnom období ho dokáže zahriať a nabiť pozitívnou energiou, v lete ho schladí a osvieži. Miešajú sa v ňom čerstvé a lichotivé citrusovo-drevité arómy, ktoré Chrisa určite nakopnú pri práci, športe aj pózovaní na červenom koberci. Ak chcete vyskúšať podobne energickú vôňu, náš parfém 606 bude ten pravý.

Colin Farrel: Dolce & Gabbana – Intenso

Ďalší očarujúci herec, Colin Farrel, je už roky verný jednej jedinej kolínskej – Dolce & Gabbana Intenso. Ide o hlboko príťažlivú vôňu, ktorá podľa nás dokonale vystihuje Colinov šarm. Prejavuje sa aromatickými drevitými tónmi zakončenými zmyselnou pižmovou bodkou. Práve tá na pokožke ostáva ešte dlhé hodiny po použití. V prípade, že chcete voňať podobne príťažlivo ako Colin Farrel, siahnite po našom parfume 404.

David Beckham: Creed – Aventus

Vynikajúci športovec, sexy model a tiež úspešný podnikateľ David Beckham sa každoročne objavuje na popredných miestach v rebríčkoch najpríťažlivejších mužov sveta. Aj keď je to srdcom športovec, dá si naozaj záležať na svojom výzore. Vždy pôsobí elegantne a upravene, čo podčiarkuje výberom tej správnej vône.

Jedným z jeho obľúbených parfumov je aj vynikajúci Aventus značky Creed. Táto odvážna a nezvyčajná vôňa je určená pre mužov, ktorý majú svetu čo ukázať. Reflektuje mužskú silu, dominanciu a príťažlivosť. Niet sa teda čo čudovať, že po nej opakovane siaha aj David Beckham – k jeho charakteru totiž dokonale sedí. Rovnako mužná, odvážna a neobyčajná je aj naša vôňa č. 689.

LeBron James: Dolce & Gabbana – The One

Značka Dolce & Gabbana patrí medzi najluxusnejšie značky sveta. Niet sa teda čo čudovať, že práve po parfume z jej dielne siaha aj ďalší známy muž a športovec – LeBron James. Jeden z najlepších basketbalistov všetkých čias si vybral parfum The One, čo v preklade znamená „jediný“.

Ako si tento drevito-korenistý parfum predstaviť bez toho, aby ste ho ovoňali? No predsa ako dokonalý elixír mužnej elegancie a zmyselnosti. Má nadčasovú a skvelo vyrovnanú vôňu, ktorá nikdy nezostarne. Je vhodná pre mužov, ktorí sa neboja byť odvážni a tvrdo pracujú na svojom cieli, medzi ktorých jednoznačne patrí aj LeBron.

Harry Styles: Tom Ford – Tobacco Vanille

Na záver tu máme speváka, ktorý zaujme skôr mladšie ročníky. Harry Styles, známy pôsobením v chlapčenskej kapele One Direction, sa vydal na úspešnú sólovú dráhu a bulvár z neho nespustí oči.

Predpokladali by ste, že jeho obľúbeným parfumom bude práve Tobacco Vanille značky Tom Ford? Táto skvelá gourmand vôňa sa na pokožke udrží celé hodiny. Je zmyselná, delikátna a jemne pikantná. Má ťažšiu, orientálno-korenistú vôňu, ktorá dodáva Harrymu tajomnosť a zvláštne čaro. Rovnakú vôňu si môžete navodiť aj naším parfumom č. 732.

Zaujíma vás, ako voňajú slávne ženy? To, aký parfum očaril napríklad speváčky Rihannu a Adele, alebo herečky Emmu Watson, Gwyneth Paltrow a ďalšie, si môžete pozrieť v našom nedávnom článku – Ktoré parfumy si zamilovali slávne herečky a speváčky?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *