O parfémoch, Tip na darček

Najlepšie parfumy pre zrelé ženy: Výber parfumov, ktoré ich omladia

najlepsie parfumy pre zeny

Aké parfémy sa hodia zrelým ženám? Mnohí sprievodcovia vôňami vám povedia, že zrelšie ženy by mali používať iba plné, opulentné vône. My si však myslíme, že žena by si mala vyberať najmä podľa toho, čo v nej vôňa prebúdza. Do nášho výberu sme preto teraz zaradili výlučne vône, ktoré ženy omladia, povzbudia v nich pozitívnu náladu a prinesú im radosť.

Tieto parfémy sa stanú skvelými spoločníkmi žien počas bežných dní. Pokiaľ chcete urobiť radosť sama sebe, alebo vyberáte darček pre partnerku či priateľku, nechajte si nami poradiť. Náš výber môžete využiť aj ako tip na darček pre mamu ku Dňu matiek či k narodeninám.

Imitácia Euphoria – Calvin Klein: Pre ženu, ktorá hľadá radosť v bežných dňoch

Poznáte ženu, ktorá každý deň berie s úsmevom, hľadá potešenie v bežných dňoch a rozdáva radosť všade tam, kam príde? Potom presne pre ňu je určená imitácia parfému Calvin Klein – Euphoria.

Euphoria nabáda jeho nositeľku užívať si radosti bežného dňa. Jej vôňa sa rozvíja tak, ako sa rozvíja aj bežný deň ženy – ráno svieža, cez deň energická, v noci príťažlivá. Prvotné svieže tóny predstavuje vo vôni granátové jablko, ktoré sa spojí so sladkou energickou vôňou  lotosu a orchidei. Celá vôňa sa na koniec stabilizuje v príťažlivých drevito-pižmových arómach.

Ako napovedá aj názov parfému Euphoria, jeho cieľom je rozdávať eufóriu a radosť. Dokáže tak ženu potešiť aj v dňoch, kedy sa jej práve nechce usmievať. Jeho radostná vôňa odoženie smútok, pomôže zabudnúť na starosti a navodí pozitívne myšlienky.

Imitácia Crystal Noir – Versace: Pre krehkú ženu

Pre ženu, ktorá si aj po rokoch zachovala svoju krehkosť a nežnosť, sme vybrali imitáciu vône Crystal Noir – Versace. Táto vôňa obopne ženu svojimi krémovými a hladkými kvetinovými tónmi, ktoré sa vlievajú až do tajomných orientálnych aróm. Tie žene dodajú zmyselnosť a podčiarknu jej krehkú dušu.

Parfém Crystal Noir vyzdvihuje všetky cnosti, vďaka ktorým je žena ženou: zmyselnosť, jedinečnosť a krehkosť. Jeho vôňa príjemne zahrieva, preto je ideálna aj do chladnejších dní, kedy nesvieti slnko a žena chce na pokožke cítiť hrejivé teplo.

Parfen tip: Imitácia Light Blue – Dolce&Gabbana, ktorá omladí a povzbudí

Naším posledným tipom na vôňu pre zrelú ženu je imitácia Light Blue značky Dolce&Gabbana. Je to iskrivá kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá svojimi ľahkými, sviežimi a pozitívnymi tónmi dokáže navodiť bezprostrednú atmosféru letnej dovolenky pri mori.

Imitácia Light Blue je ideálna práve na jar a na leto, kedy nám hrejivé slnko pomáha zbaviť sa starostí a myslieť o niečo pozitívnejšie. Cieľom parfému je vyvolať v svojej nositeľke veselú náladu, akú mávame práve na dovolenke, a dodať jej pozitívnu energiu.

Tento parfém je vhodný na neformálne príležitosti. Využiť ho možno počas bežného dňa, pri klebetení s priateľkou na káve, alebo na prechádzku teplým letným večerom. Jeho pozitívne arómy majú moc ženu omladiť a vniesť do jej dní pozitívnu náladu, aby mohla dňami kráčať hravo a ľahučko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *