O parfémoch, Tip na darček

Darček pre muža: skvelý parfém + voda po holení s vôňou parfému

darcek pre muza

Aký je ideálny vianočný darček pre muža? Oblečenie, elektronika či zážitkový poukaz? Medzi klasiku určite patrí kozmetika. Muži sa však netešia kozmetickým prípravkom tak, ako my ženy. Akú kozmetiku mu teda vybrať?

Máme pre vás perfektný tip: sada parfému a vody po holení s rovnakou vôňou. Voda po holení regeneruje a šetrne sa postará o jeho pokožku po holení. Parfém osvieži a dodá sebavedomie. Je to teda dokonalá kombinácia, s ktorou ho určite potešíte. Navyše, pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na skvelé vône, ktoré sa budú páčiť nie len jemu, ale aj vám.

 

Imitácia Boss Bottled – Hugo Boss

Imitácia Boss Bottled pôsobí na ženské zmysly rovnako príťažlivo, ako aj originál od Huga Bossa. Je to veľmi sofistikovaná vôňa, ktorá v ženách vyvoláva žiadostivosť a túžbu. Dokáže totiž podčiarknuť mužský sexappeal a vysielať vzrušujúce signály.

Na pokožke zanecháva Boss Bottled aromatickú korenistú vôňu, ktorá mužovi zvýši sebavedomie. Je to doslova mužnosť uzavretá vo flakóne, ktorá čaká na svoju príležitosť ukázať sa naplno. Ak teda chcete, aby váš partner voňal príťažlivejšie, vyberte mu práve túto vôňu. Aby ste si mohli vyskladať príjemnú vianočnú sadu, máme ju pre vás v podobe veľkého 50 ml parfému, regeneračnej vody po holení a aj cestovného parfému.

Športový parfém Invictus – Paco Rabanne

Máte doma športovca alebo aktívneho muža? Vôňa parfému Invictus je pre neho tá pravá. Má športový nádych, je svieža a vyjadruje pohyb a aktívny životný štýl. Ucítite v nej energické morské arómy, ktoré reprezentujú mužskú silu, dynamiku a moc.

Športový parfém Invictus sa hodí všetkým mužom, ktorí žijú aktívne. Jeho vôňa je osviežujúca, príjemná a zároveň aj mierne príťažlivá. Pokiaľ vás zaujme, pre svojho partnera, syna či otca z nej môžete vyskladať dokonalú sadu: parfém + voda po holení + cestovný parfém. V našej ponuke ich hľadajte pod číslom 646, cestovný parfém Invictus má číslo 8.

Elegantná imitácia Bleu de Chanel

Značka Chanel sa zameriava najmä na elegánov. Inak tomu nie je ani pri vôni Bleu de Chanel, ktorá svoje arómy luxusu a elegancie nedokáže skryť. Je určená pre elegantných mužov, ktorí kladú dôraz na svoju nezávislosť a slobodu. Bleu de Chanel sa pre nich stane druhou kožou a bude ich sprevádzať každodennými povinnosťami.

Vôňa Bleu de Chanel je vhodná na celodenné nosenie, no aj večernú príležitosť. Dominuje jej santalové drevo miešajúce sa s tónmi citrusov, korenia a kadidla. V porovnaní s ostatnými Chanel parfumami nie je taká komplikovaná a jej arómy sa rozvíjajú pomerne priamočiaro. Aj napriek tomu však vonia skvelo a zapáči sa každému elegánovi. U nás si jej imitáciu môžete vyskladať do skvelej darčekovej sady: parfém + voda po holení. Produkty nájdete cez vyhľadávanie pod číslom 685 alebo po kliknutí nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *