O parfémoch

Neodolateľne príťažlivé parfémy J.P. Gaultier. Vyberte si jeden pre ňu aj pre neho  

gaultier parfemy

Jean Paul Gaultier je francúzsky dizajnér, ktorý tvorí moderné, šokujúce a trochu avantgardné modely. Jeho unikátny štýl sa samozrejme odráža aj v parfumoch, ktoré sú populárne po celom svete. U nás však Gaultier patrí medzi tie menej známe značky, a práve preto vám ho chceme bližšie predstaviť. Jeho zmyselné, mierne pikantné a neodolateľné parfumy vás určite dostanú. Ktoré z nich nájdete aj u nás?

 

Le Male – pánsky parfum s prirodzene hrejivou arómou

Le Male je vôbec prvý pánsky parfum značky Gaultier. Vyšiel už v roku 1995 a odvtedy sa u pánov teší veľkej obľube. Je postavený na kontrastoch aróm a 3 hlavných zložkách – vanilke, mäte a levanduli. Tie vo vôni ucítite najintenzívnejšie.

 

Vanilka dáva Le Male zmyselnosť a jemne hrejivý nádych. Mäta zase prináša do parfému intenzitu a sviežosť. Levanduľa v Le Male zastáva tradičnejšie arómy a pripomína známu a upokojujúcu vôňu klasického mydla na holenie. Spolu tvoria tieto zložky unikátnu a príťažlivú vôňu, ktorá vyjadruje mužskú zrelosť a istotu. Odolá jej skutočne málo žien. Najlepšie sadne zrelému, inteligentnému a vzdelanému mužovi. Imitáciu Le Male samozrejme nájdete aj v našej ponuke, stačí kliknúť sem.

 

Moderný dámsky parfum Scandal s provokatívnymi arómami

Aj dámsky parfém Scandal patrí medzi naše novinky. Odráža zmyselnosť a slobodu provokatívnej ženy, ktorá si naplno užíva pozornosť okolia. Žene dodáva potrebnú dávku elegancie, no aj sily, vďaka ktorej dokáže uspieť aj v mužskom svete.

 

Imitáciu Scandal nájdete aj v našej ponuke. Zo skúsenosti vám teda môžeme povedať, že parfum je príjemne pikantný, hravý a má vyzývavé arómy. Jeho moderná cyprusovo-kvetinová vôňa pôsobí neodolateľne príťažlivo a skutočne vzrušujúco. Je vhodná pre mladú ženu plnú energie, no aj dámu v rokoch, ktorá stále prekypuje energiou a životnou silou.

 

Kto za tým všetkým stojí?

Značka Jean Paul Gaultier patrí rovnomennému francúzskemu dizajnérovi, ktorý sa preslávil svojimi ľahko avantgardnými modelmi. V oblasti módy je označovaný aj ako enfant terrible, keďže spája prvky pouličnej módy s klasickou eleganciou. O jeho štýle preto doteraz prebiehajú rozporuplné debaty – jedny ho milujú, pre iných je naopak príliš dekadentný.

 

Aj napriek pár negatívnym reakciám už Gaultier obliekol na červený koberec mnohé hviezdy. Jeho kúsky prezentovali napríklad Lagy Gaga, Beyoncé, Nicole Kidman či Cate Blanchett. Pripisujeme mu aj momentálne veľmi rozšírený trend šedivých vlasov. Totižto práve na jeho prehliadkovom móle sa v roku 2011 prvýkrát objavili modelky so sivými vlasmi.

 

Gaultier žne úspech v móde, no aj v parfumérii

Okrem vychytených módnych kúskov sa mimoriadne dobre darí aj parfumom od Gaultiera. Napríklad taký parfém Le Male sa v roku 2012 stal najpredávanejším parfumom v celej Európskej únii. Jeho parfumy sa tak tešia popularite po celom svete a nemôžu chýbať ani v našej ponuke. Napodobeninu Le Male nájdete na tomto odkaze, imitáciu Scandal nájdete tu. Veríme, že vás obe tieto vône zaujmú a očaria rovnako, ako aj nás.

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *