O parfémoch

Láka vás nadčasová elegancia? Predstavujeme duo parfémov Burberry pre neho a pre ňu

burberry parfemy

Poznáte to slávne káro – s béžovým podkladom a červeno-bielo-čiernymi pásikmi? Práve tento obľúbený vzor preslávil značku Burberry po celom svete. Už takmer 100 rokov je symbolom anglickej elegancie, nadčasovosti a prirodzenosti. Všetky vlastnosti vnáša aj do svojich parfémov, ktoré v presných kópiách nájdete aj u nás. Tentokrát vám bližšie predstavíme hrejivé duo pre neho a pre ňu: Burberry For MenBurberry For Women.

Dvojica Burberry parfémov pre neho a pre ňu vás očarí nadčasovou eleganciou

Značka Burberry do dnes vytvorila množstvo skvelých a rozmanitých parfémov, ktoré však vždy majú niečo spoločné – držia sa tradičnej, nadčasovej línie, vyzdvihujúcej anglickú eleganciu. Výnimkou nie je ani toto klasické duo. Mnohí ho označujú ako dve jedinečné vône elegancie a prirodzenosti.

Obidva parfémy sa na pokožke rozvíjajú ako luxusné, šarmantné, ale zároveň šik vône. Rozpoznáte ich najmä vďaka hrejivej aróme. Aj preto sú ideálne do typicky anglického počasia – upršaného, chladného a zdanlivo pochmúrneho. Tieto vône vás však príjemne zahrejú a dajú vám energiu zvládnuť takýto deň s úsmevom na tvári.

Burberry For Him 699

Mužská Burberry For Him bola vyrobená pre zrelého, moderného muža, ktorý si ctí tradície. Jej vôňa je presne taká, ako by ste podľa tohto popisu očakávali. Vyznačuje sa klasickými a veľmi aromatickými drevitými tónmi, ktoré v sebe nesú nadčasovú anglickú eleganciu. Je jemne pikantná, ostrá a veľmi mužná. V našej ponuke ju nájdete ako Pánsky parfém 699.

Zloženie Burberry For Him

Vďaka skvelému spojeniu ingrediencií sa parfém naozaj hodí vyzretým, elegantným mužom. Je vhodný na každú príležitosť – a to ako do práce, tak aj na zábavu, šport či dokonca na špeciálne udalosti.

zlozenie burberry for men

Burberry For Woman 894

Dámsky ekvivalent Burberry dua je vyjadrením ženskej nadčasovej elegancie. Tento parfém najlepšie opisuje veta: Príjemná, čistá a hrejivá kvetinovo-ovocná vôňa. Najkrajšie sadne moderným, mestským ženám, ktoré si potrpia na eleganciu a prirodzenosť. Ak ho raz vyskúšate, nadobudnete dojem, že vám bol vytvorený na mieru. Dokáže sa totiž krásne spojiť s prirodzenou vôňou pokožky a prinášať vám radosť po celý deň. Tento parfém u nás nájdete ako imitáciu 894.

Zloženie parfému Burberry For Woman

Burberry For Woman sa otvára šťavnatým a čerstvým výbuchom ovocia s broskyňou, marhuľou, chladnou hruškou a čiernymi ríbezľami. Srdce je drevito-kvetinové, poprepájané jasnými a ostrými tónmi jazmínu, santalového dreva a cédru. Všetky tieto ingrediencie stoja na rafinovanom základe vône, ktorý je tvorený hrejivým pižmom a vanilkou.

zlozenie burberry for women

Vôňa má pomerne jednoduchú kompozíciu, ktorá sa celá rozvinie takmer ihneď. Je priamočiara, nemá žiadne skryté ťažké arómy, a tak si jej krásu budete môcť užívať už krátko po použití.

Obidva Burberry parfémy nájdete v našom e-shope vo vernej imitácii:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *