O parfémoch

Spoznajte neobyčajné parfémy Carolina Herrera pre ženy aj mužov

parfemy carolina herrera

Vždy dokonale elegantná a distingvovaná – tak svet pozná venezuelskú módnu návrhárku Carolinu Herreru. Obliekala mnohé významné osobnosti, no okrem luxusných módnych kúskov sa preslávila aj portfóliom skvelých parfémov. Čím sú vône nesúce meno samotnej návrhárky špecifické a prečo možno zaujmú aj vás? Pozrite si náš krátky článok spolu s prehľadom TOP Carolina Herrera parfémov.

Parfumy s luxusnou kvetinovou kompozíciou

Medzi stále zákazníčky Caroliny Herrery patrili napríklad americké prvé dámy Jacqueline Kennedy, Laura Bush či Michelle Obama. Všetky boli vo svojej funkcii výnimočne elegantné a vždy dobre oblečené. Zásluhu na tom dozaista má aj samotná Carolina.

Podobne ako mnoho iných módnych značiek, aj Carolina Herrera svoje portfólio produktov postupne rozšírila o parfumériu. Medzi jej top vône patria napríklad Good Girl a Bad Boy alebo edície 212 a 212 VIP, ktoré sú inšpirované rušným Manhattanom. Čo majú tieto parfémy spoločné?

Tieto parfémy zaujmú najmä mestských ľudí

Mladí, moderní a duchom slobodní ľudia sú cieľovou skupinou Carolina Herrera parfémov. Vône symbolizujú mesto a svojím charakterom sa snažia pripomenúť rušný život plný zábavy a večierkov. Každý parfém pritom symbolizuje inú skupinu mladých ľudí. Vyberať si teda môžete podľa typu vône, ale aj podľa vášho charakteru.

Pre lepšiu orientáciu v C.H. parfémoch sme pre vás pripravili tento krátky prehľad všetkých vôní, ktoré v presnej kópii nájdete aj u nás. Pre dámy máme 3 parfémy, pre pánov 2. Pozrite si našu kompletnú ponuku:

Dámske parfémy Carolina Herrera

Pre dámske vône Carolina Herrera sú typické luxusné kvetinové kompozície. Podčiarknu ženskosť a eleganciu ukrytú v každej žene. V našej ponuke nájdete imitácie parfumu 212, 212 VIP a Good Girl.

Parfém Good Girl

Tento parfém je inšpirovaný myšlienkou Caroliny Herrery o dualite charakteru modernej ženy. Podľa nej má každá žena svetlú aj tmavú stránku. Je súčasne odvážna a sexy, elegantná a záhadná, dobrá aj zlá. Parfum Good Girl sa prejavuje identickým charakterom.

Vo vôni sa nepredvídateľne striedajú tóny, ktoré sú chvíľu tmavé a záhadné, inokedy sú nežné a očarujúce. Celkovo je kvetinovo-orientálny Good Girl veľmi zmyselný a príťažlivý.

Dámsky parfém Carolina Herrera 212

Ak by sme mali život mladej, mestskej a pracovitej ženy vyjadriť vôňou, voňala by presne ako parfém 212. Je to moderná, pozitívna a veselá vôňa. Vyniká svojimi optimistickými arómami, ktoré sú zabalené v ľahkej kvetinovej kompozícii. Žene dodá energiu a bude ju príjemne sprevádzať po celý deň. V našej ponuke ho nájdete pod číslom 588.

212 VIP pre dámy

Ste vždy na zozname pozvaných hostí? Neodmietnete žiadnu párty či príležitosť na stretnutie s priateľmi? Potom je moderný parfém 212 VIP vyrobený presne pre vás. Jeho oslnivá, nevšedná kvetinovo-orientálna je prekvapivo svieža. Na ostatných pôsobí lákavo a očarujúco. Najlepšie zapasuje žene, ktorá miluje bláznivé večierky, stretávanie sa s priateľmi a srší z nej radosť zo života.

Pánske parfémy Carolina Herrera

Pánske vône pôsobia rovnako luxusne, ako dámske. Vyzdvihujú predovšetkým mužnosť a maskulínny šarm. Tiež sú určené pre spoločensky aktívnych a výrazných mužov, ktorí vytŕčajú z davu. Z našej ponuky môžete vyskúšať napríklad parfém 212 VIP alebo Bad Boy.

Pánsky parfém 212 VIP

Z edície 212 VIP vychádza aj jeden pánsky parfém. Jeho charakter je viac-menej rovnaký, ako ten dámsky. Je určený pre párty zviera – dravého zvodcu, ktorý miluje nočný život. Parfém odráža jeho životný štýl, charizmu a postoje. Vonia ako luxusný drink namiešaný z tých najlepších ingrediencií. Ucítite v ňom napríklad arómy citrusov, limetky, ovocia, korení či dokonca ginu a vodky. Spolu vytvárajú bezprostrednú, orientálno-drevitú vôňu.

Imitácia Carolina Herrera – Bad Boy

Ako napovedá názov, parfém Bad Boy je určený pre „zlých chlapcov“, ktorí vyčnievajú z radu. Jeho orientálno-korenistá vôňa je ideálna na večerné nosenie alebo špeciálne príležitosti. Hodí sa odvážnym a nepredvídateľným mužom, v ktorých sa skrýva duša rebela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *