O parfémoch

Ako tento rok vybrať ideálny vianočný darček pre muža?

darcek pre muza

Už viete, čím tieto Vianoce obdarujete svojho manžela, priateľa či syna? Zabudnite na vianočný tandem ponožiek a trenírok a skúste mu tento rok darovať niečo, čo bude nielen praktické, no skutočne ho tým aj potešíte. Ak hľadáte malý, no milý darček, prečítajte si naše 2 tipy na tohtoročné Vianoce.

 

Darujte mu jeho obľúbený parfum aj s vodou po holení

Podobne ako ponožky, kozmetická taštička sa už tiež stáva vianočnou klasikou pre mužov. Jej výhodou je, že ju už priamo pripravenú kúpite takmer v každom obchode, a teda nemáte starosti s výberom jej obsahu. Práve obsah taštičky je však zároveň aj jej najväčšou nevýhodou – produkty nemôžete vymeniť a jednoducho musíte brať to, čo je k dispozícii.

Ak chcete vášho najmilšieho tento rok aspoň trošku prekvapiť, skúste tradičný obsah kapsičky obmeniť a pripraviť pre neho niečo originálnejšie. Našou malou radou je darovať mu sadu pánskeho parfumuvody po holení podľa jeho obľúbenej vône. Dostane tak pekný, no zároveň praktický darček, ktorému sa poteší a z radosťou ho využije.

 

Stavte na prírodnú kozmetiku

Kozmetika ako darček pre muža vôbec nie je zlý nápad. Treba len trošku porozmýšľať a vybrať niečo, čo bude oproti klasickej drogérií o trošku výnimočnejšie. Ak by ste mu teda okrem parfumuvody po holení chceli darovať aj niečo iné, inšpirovať sa môžete prírodnou kozmetikou.

Skvelým darčekom sú teda napríklad rôzne olejčeky na bradu, prírodné šampóny, mydlá či krémy. Kvalitnú starostlivosť o telo a vlasy si totiž radi užívajú aj muži, aj keď to možno nikdy nahlas nepriznajú.

 

Ako vybrať správny parfum pre muža?

Parfum, vodu po holení aj kozmetiku by ste mali vyberať v takej vôni, akú má daný muž rád. Ak však neviete, ktorá vôňa by sa mu mohla páčiť, skúste mu ju vybrať sami. Ako na to? Malým poradcom vám môže byť náš minulý článok, v ktorom sme písali o tom, ako mužovi vybrať parfum podľa znamenia zverokruhu. Každé znamenie má totiž iné charakterové črty, a zároveň sa mu páčia aj iné vône. V článku nájdete aj niekoľko tipov na konkrétne pánske parfémy.

Ak neveríte, že by výber parfumu podľa znamenia mohol fungovať, skúste ísť na to úplne iným spôsobom. Stačí len logicky porozmýšľať, či má daný muž nejakú obľúbenú značku, aké má vlastnosti a čo má rád. Má napríklad rád drevo? Potom mu vyberte niektorý z drevitých parfémov. Alebo je to aktívny športovec? Možno mu ulahodia svieže parfémy.

Aby sa vám ľahšie vyberalo, na našom e-shope nájdete pri každom parfume aj jeho špecifikáciu, zloženie a popis vône. Ak sa teda chystáte svojho najmilovanejšieho obdarovať na Vianoce darčekom z nášho e-shopu, objednať ho môžete len do 18. decembra do 12:00. Iba do tohto dátumu vám totiž vieme garantovať, že vám balíčky stihnú prísť ešte pod stromček, a vy tak budete môcť potešiť svojich blízkych. Tak neváhajte a radšej sa poponáhľajte.

 

 

One thought on “Ako tento rok vybrať ideálny vianočný darček pre muža?

  1. Olivia píše:

    ja som svojmu zaplatila zoskok padakom. Ocenil to viac ako makke darčeky tipu ponožky 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *