O parfémoch

Creed už vyše 250 rokov vyrába luxusné parfémy. Prečo sú tak unikátne?

parfemy creed

Z parfémov značky Creed dýcha absolútny luxus a nadčasovosť. Ide totiž o jednu z najstarších parfumérskych značiek, ktorá už vyše 250 rokov tradičným spôsobom vyrába prvotriedne parfémy pre mužov aj ženy. Čím sú teda parfumy Creed tak výnimočné? Prečítajte si náš článok o tejto unikátnej značke a pozrite sa s nami na to, ako na Creed parfémoch ušetriť a nezruinovať si pritom peňaženku.

 

Parfumy Creed nesú silný historický odkaz

Značka Creed vznikla v roku 1760, kedy ju založil James Henry Creed. Odvtedy sa parfumérske umenie tejto značky zachovalo v rodine a predáva sa z otca na syna už 7 generácií. Creed si teda zachováva status rodinnej firmy, ktorá už stáročia oslovuje aj kráľovské rody.

Parfumy Creed totiž hrdo nosili také veľké osobnosti dejín, ako napríklad kráľovná Viktória, cisárovná Sisi, Sir Winston Churchill, John F. Kennedy, Grace Kelly a mnohý ďalší. Takou prestížou sa skutočne nemôže pochváliť žiadna iná kozmetická spoločnosť. Dnešné Creed parfumy teda moderne formujú historický odkaz, ktorý je v ich charaktere prirodzene zakorenený.

 

Suroviny do parfémov sú spracovávané takmer tradičným spôsobom

Creed do dnešných dní využíva starovekú techniku spracovania materiálov na výrobu parfémov. Uprednostňuje prírodné suroviny pred syntetickými zlúčeninami, a preto využíva tie najlepšie materiály z celého sveta. V Creed parfumoch sa tak ukrývajú napríklad pravé bulharské ruže, egyptský jazmín, santalové drevo zo Srí Lanky či kalábrijský bergamot.

 

Technika výroby parfémov sa odráža aj na cene

Nie len vďaka prestíži, no aj kvôli vyberaným esenciám sú parfémy Creed naozaj cenovo vysoké. Jeden flakón vás totiž vyjde aj na niekoľko stovák €. Na trhu však bohužiaľ nenájdete ani mnoho parfémov inšpirovaných značkou Creed, keďže napodobniť tieto unikátne arómy je skutočne náročné.

My sme sa však s touto výzvou popasovali a vytvorili sme pre vás takmer totožné parfumy, no v oveľa lacnejšej alternatíve. Ich vôňa je na nerozoznanie od originálu, cena však nezruinuje vašu peňaženku a ušetrí vám niekoľko desiatok eur. V našej ponuke napodobenín Creed zatiaľ nájdete 2 parfémy pre pánov – parfém inšpirovaný vôňou Aventus a Silver Mountain Water. Čím sú neobyčajné?

 

Imitácia Aventus Creed je veľmi mužná a provokatívna

Dramatický život Napoleona sa stal predlohou mnohým románom, filmom, a dokonca aj predlohou k vytvoreniu parfému. Práve vôňa Aventus sa snaží priblížiť nám dramatický život Napolena. Tento parfém je provokatívny a mužný, s ľahko zvodnými arómami. Je určený pre mužov, ktorí majú jasnú víziu a svoj cieľ sú ochotní tvrdo si vybojovať. Nájdete ho po kliknutí sem.

 

Napodobenina Silver Mountain Water dodá mužovi energiu a silu

Parfum Silver Mountain Water bol pôvodne vytvorený tak, aby evokoval sviežosť a živosť vysokohorských potôčikov Švajčiarskych Álp. Originál, podobne ako naša napodobenina, sa teda mužov snaží osviežiť a dodať im energiu. Ideálny je pre mestských mužov, ktorí však pokoj a relax hľadajú v prírode. Pokiaľ vás parfém zaujal, objednať si ho môžete na tomto odkaze.

 

Výnimočnosť značky Creed sa nedá poprieť

Parfumy Creed sú skutočne výnimočné. Nielen ich zloženie, kvalita a prestíž svedčia o ich výnimočnosti. Je to predovšetkým fakt, že už po stáročia prechádzajú rukami tej istej rodiny, ktorá svoje remeslo starostlivo uchováva a predáva z otca na syna. Jedinou nevýhodou je, že za flakónik parfému by ste museli nechať pol výplaty. Ak však chcete vône inšpirované Creed vyskúšať, stavte na naše parfumérske umenie. Parfen vás nezruinuje, no práve naopak, poteší vás výnimočnou vôňou. Kliknite sem a objavte jedinečnosť týchto parfémov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *