O parfémoch

Dolce & Gabbana a unikátna L’Imperatrice. Vďaka čomu sú tak úspešné?

napodobenina parfumu

Prednedávnom sme na náš e-shop uviedli novinku – napodobeninu parfumu L’Imperatrice od Dolce&Gabbana. Je to vôňa pestrá, energická a vysoko návyková. Za jej vznikom navyše stojí značka, ktorá dnes oblieka najväčšie hviezdy show biznisu. Čo ste o Dolce & Gabbana ešte nevedeli a aká je L‘Impératrice?

 

Ako vznikla Dolce & Gabbana?

Dolce&Gabbana je dnes najluxusnejšou konfekčnou značkou sveta. Oblieka známe celebrity a darí sa jej aj vo svete kozmetiky a parfumov. Možno však ešte neviete, že jej názov v sebe ukrýva dve priezviská. Odevnú značku totiž založili až dvaja talianski módni návrhári – Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

Dolce a Gabbana začali spolupracovať približne v 80. rokoch. Ich spoločný projekt oficiálne vznikol v roku 1985, kedy svetu ukázali svoju prvú módnu kolekciu pre ženy. Premiéru mala na módnej prehliadke v Miláne. Aj keď ich kolekcia bola šitá doslova „na kolene“ a modely mali mnoho krajčírskych chýb, už vtedy sa ukázali ako veľmi šikovní a nádejní návrhári.

 

Najkrajšie šaty sveta

Duo návrhárov vychádzalo vo svojich prvotinách z tradície sicílskej módy. Pre mužov navrhovali predovšetkým čierne obleky s gangsterskými prúžkami, ktoré sú pre nich typické dodnes. Kolekcie pre ženy tvorili najmä nádherné korzetové šaty. Návrhári sa pri každom modeli snažili dosiahnuť to, aby sa v ňom žena cítila fantasticky a sexi. Dodnes je preto Dolce&Gabbana považovaná za tvorcu tých najkrajších, najblýskavejších, jednoducho oku lahodiacich šiat.

 

Unikátna napodobenina L’Imperatrice

Štýl Dolceho a Gabbany je často označovaný ako „roztomilý, no nabrúsený štýl nového milénia“. Odráža sa nielen na ich unikátnych módnych kúskoch, no aj na doplnkoch či parfumoch. Tie sú mierne výstredné a snažia sa dostať ich nositeľa do centra pozornosti. Reprezentujú typickú taliansku povahu – otvorenú, sebavedomú no vášnivú. Medzi najznámejšie dámske parfumy Dolce & Gabbana patria The OneLight Blue, unikátna je však aj naša novinka L’Imperatrice, ktorá verne odráža charakter celej značky.

L’Impératrice, a samozrejme aj naša napodobenina L’Imperatrice, je určená pre charizmatickú ženu, ktorá zaujme všetkých hneď, ako vstúpi do miestnosti. Je energická a neskrotná, presne ako táto vôňa. Podobne ako originál, aj imitácia L’Imperatrice je príjemne ovocná, s akvatickými a ozónovými tónmi. Jej arómy autenticky vyjadrujú individualitu ženy a zvýrazňujú jej silu.

 

Dolce & Gabbana láka prominentných

Tvárou parfumu L’Imperatrice sa stala nespútaná kráska Naomi Campbell. Niet sa čo čudovať, že si módny dom vybral práve takúto známu osobnosť. Medzi jeho klientov totiž patria len tí najlepší – Madonna, David Beckham, Angelina Jolie, Sophia Loren či dokonca aj Lionel Messi.

Čudovať sa možno nebudete ani tomu, keď vám prezradíme, že vzťah Domenica a Stefana bol po roky veľmi blízky. V osobnom živote totiž tvorili pár, ktorý sa v profesijnom živote excelentne dopĺňal. Rozišli sa až v roku 2003, no po profesijnej stránke na seba vôbec nezanevreli. Značka dodnes tvorí nádhernú a jedinečnú módu, doplnenú o unikátne provokatívne parfumy. Ak by ste jeden z nich chceli predsa len vyskúšať, celú našu ponuku parfumov Dolce & Gabbana nájdete tu.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *