O parfémoch

Napodobenina Chloé je nežná, ženská a nápaditá. Už ste ju vyskúšali?

napodobenina chloe

Parfém Chloé od rovnomennej značky patrí medzi najpredávanejšie dámske parfémy na svete. Svojimi arómami očaril už toľko žien, že to dnes ani nie je možné spočítať. Keďže vernú napodobeninu Chloé nájdete aj v našej ponuke, rozhodli sme sa vám tento parfum predstaviť bližšie. Už ste ho niekedy ovoňali?

 

Prečo je Chloé taká obľúbená?

Francúzsky módny dom Chloé v roku 1975 prišiel na trh s novou rovnomennou vôňou. Hneď ako bola rozšírená do predaja, zožala obrovský úspech. Bolo to zrejme preto, že sa v nej ženy doslova „našli“. Parfum Chloé voňal presne tak, akoby každá mladá žena chcela vyzerať v očiach drsnejšieho pohlavia. Chloé bola nežná, jemná, no zároveň vrúcna a svieža vôňa.

Naša imitácia Chloé oplýva okolie rovnakými očarujúcimi arómami, ako originál. Parfum spoznáte podľa hravého a nápaditého podtónu, ktorý po sebe zanecháva na ženskej pokožke. Jej arómy sú zároveň presnou kópiou ženy, pre ktorú je určená.

Nositeľky parfumu Chloé sú predovšetkým mladé ženy, ktoré milujú módu a štýl, užívajú si život a sú nápadité. Neznamená to však, že by sa s touto vôňou nestotožnila aj staršia pani. Ak je v hĺbke srdca nežná a jemná, navonok však oplýva energiou a chuťou do života, tento dámsky kvetinový parfum je stvorený presne pre ňu.

 

Ako vonia napodobenina Chloe?

Naša napodobenina Chloe je s originálom úplne identická. Prejavuje sa najmä kvetinovými pudrovými tónmi magnólie, konvalinky, ruže a jarnej frézie. Kvetinky sú osviežené ľahkým vánkom osviežujúceho liči, ktoré sa vlieva do teplého jantáru a elegantného cédrového dreva v základe vône. Parfém tak na pokožke vonia veľmi jemne a nežne. Je prenikavý, a tak si ho ostatní ľahko zapamätajú a ihneď spoja s jeho majiteľkou.

 

Čaro parfumu Chloé tkvie v unikátnych ružiach

Najväčším unikátom parfému Chloé sú damascénske ruže, ktoré sú využívané pri jeho výrobe. Tieto ruže pochádzajú až z dávnej Perzie a dodnes sú považované za posvätné rastliny. Majú totiž vzácne liečivé účinky. Pomáhajú napríklad pri zápaloch alebo problémoch s pokožkou.

Okrem toho sú však damascénske ruže často využívané aj v kozmetike. Rozpoznáte ich podľa nádhernej sviežej ružovej vôni. Práve Chloé obsahuje vysokú koncentráciu tejto ružovej vody, čo jej dáva jej krásnu špecifickú pudrovú vôňu a neopakovateľnú sviežosť.

 

Aká je značka Chloé?

Značka Chloé sa zameriava na ženy plné ideálov. Snaží sa zvýrazniť ženskosť, nežnosť a jedinečnosť ženskej duše. Aj keď bola založená už pred vyše pätdesiatimi rokmi, jej nadčasové myšlienky a výrobky sú moderné v každej dobe. Stále sa totiž zameriava na unikátnu ženskú osobnosť. A ženská duša sa predsa ani stáročiami nemení, čo myslíte?

Ak vás náš článok zaujal a chceli by ste si napodobeninu parfému Chloe objednať, nájdete ju aj v našej ponuke, a to v dvoch rôznych variantoch. Prvým je klasický 50 ml parfum, druhým je spratnejší 20 ml cestovný parfum. Je však jedno, pre ktorý sa rozhodnete. V závane obidvoch budete neodolateľná a svieža.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *