O parfémoch

Túžite po Givenchy parféme? Vyskúšajte osviežujúcu a omamnú Ange Ou Demon Le Secret

Značka Givenchy síce vznikla už v roku 1952, no dnes opäť zažíva svoje zlaté časy. Po tom, ako sa jej podarilo navrhnúť krásne luxusné svadobné šaty pre Meghan Markle, ľudia sa začali o produkty tejto značky priam biť. Na váš podnet sme sa preto aj my snažili inšpirovať Givenchy parfémami a konečne sa nám to podarilo! Predstavujeme vám preto imitáciu Ange Ou Demon Le Secret. Čím je tento parfum výnimočný?

 

Ange Ou Demon Le Secret sa rozvinie v charizmatickú a intenzívnu kompozíciu

Známy Givenchy parfém Ange Ou Demon Le Secretintenzívnu a charizmatickú kompozíciu. Je unikátny tým, že vždy vonia trošku inak. Niekedy je jeho vôňa agresívna, inokedy pôsobí krotko a prítulne. Pri ďalšom použití je zase poddajná a mäkká, o chvíľu však pritvrdí a zasiahne vás podmanivou arómou.

 

Imitácia Ange Ou Demon Le Secret od Parfenu je žiarivá a sofistikovaná

Podobne ako originál, aj naša imitácia tohto dámskeho parfému vás osvieži a prinesie vám pozitívnu náladu. Má mierne chyprové tóny, ktoré sa miešajú so sofistikovanými a sexi arómami bielych kvetín, talianskym citrónom, zelenými čajovými lístkami, bielym drevom a pačuli.

 

Ktorá verzia Ange Ou Demon Le Secret je tá „naša“?

Ange Ou Demon Le Secret si od svojho vydania v roku 2006 prešla mnohými premenami. Najvýznamnejšia bola v roku 2014, kedy bola pôvodná vôňa obohatená o niekoľko ďalších esencií a vznikla tak podobná, no pre mnohých úplne nová kompozícia. Okrem tejto zmeny vydalo Givenchy ešte mnoho Ange Ou Demon edícií.

 

Pôvodný Givenchy parfém Ange Ou Demon Le Secret bol vytvorený s cieľom vyzdvihnúť ženu a pomocou vône odhaliť v mužovi nové pocity, zviesť ho, lákať ho a fascinovať ho.

 

Kompozícia parfému má takéto zloženie esencií:

givenchy parfumy

 

Najprv bola móda, až potom Givenchy parfumy

Kto stojí za tak úspešnou značkou, ktorá desaťročia oblieka ikony svetového showbiznisu? Zakladateľom Givenchy je Francúz Hubert de Givenchy (*1927 – †2018), ktorý bol už odmalička pevne rozhodnutý stať sa módnym návrhárom.

 

Kým sa však jeho meno stalo svetovo uznávanou značkou, zozbieral skúsenosti u slávnych mien ako Pierre Balmain, Christian Dior či Elsa Schiaparelli. Vlastnú odevnú značku si Givenchy založil v roku 1952. Už o 5 rokov sa portfólio značky rozšírilo aj na líniu Givenchy parfémov.

 

Múzou sa stala Audrey Hepburn

Givenchyho múzou bola sama nádherná Audrey Hepburn, o ktorej hovoril, že je stelesnením dokonalej ženskosti. Náklonnosť však bola obojstranná: „Jeho šaty sú jediné, v ktorých sa cítim sama sebou. Je ďaleko viac než len krajčír, vytvorí vašu osobnosť,“ vyjadrila sa Audrey o Givenchyho umení. Jej ikonické malé šatičky, podľa ktorých ju všetci poznáme, totiž pochádzali práve z dielne tohto návrhára.

 

Štýlu, kvalite a elegancii Givenchyho návrhov však podľahli aj iné veľké dámy histórie – napríklad Jackie O´Kennedy, Marlene Dietrich, Ingrid Bergman, Jeanne Moreau či Grace Kelly.

 

Givenchy parfum sa oplatí vyskúšať

Hubert Givenchy bol nielen skutočne unikátny módny návrhár, no časom aj veľmi zbohatol. Okrem odevnej a parfumérskej línie vytvoril napríklad vlastnú značku vodky, sektu, a dokonca vlastnil aj futbalový tím.

 

Najdôležitejšou však pre neho navždy ostala móda a parfémy. Z našej skúsenosti musíme povedať, že parfumy Givenchy sa skutočne oplatí vyskúšať. Ak máte rady osviežujúce, no zároveň mierne zvodné a opojné vône, siahnite aj po našej imitácii Ange Ou Demon Le Secret. Určite vás nesklame, no práve naopak, zaujme vás svojou unikátnosťou a nadčasovosťou – presne tými vlastnosťami, ktoré vždy sršali zo všetkých Givenchyho modelov.

ange ou demon le secret

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *