O parfémoch

Imitácia Lady Million od Paca Rabanneho je vôňou moci a dominancie. Je to tá pravá pre vás?

lady million parfum

Milujete luxus, ste elegantná, zmyselná a rada v strede pozornosti? Potom ste stelesnením „miliónovej dámy“, pre ktorú je určený unikátny parfum Lady Million. Je doslova magnetom na mužov, pretože im pripomína vôňu luxusu a zlata. Pozrite sa preto spolu s nami na jeden z najobľúbenejším dámskych parfémov Paco Rabanne, ktorý dýcha sexappealom a zmyselnosťou. Myslíte, že bude imitácia Lady Million vhodná aj pre vás?

 

Lady Million je vôňou luxusu a bohatstva

Parfém Lady Million zosobňuje „miliónovú dámu“ – dominantnú, výraznú a zmyselnú ženu, ktorá púta pozornosť v akejkoľvek spoločnosti. Jeho najväčším umením je otvárať mužskú fantáziu a túžby, ktoré opíja podobne, ako vôňa peňazí a bohatstva.

Z nositeľky robí naša napodobenina Lady Million príťažlivú a oslnivú ženu. Ak sa teda pre ňu rozhodnete, bude z vás sršať zmyselnosť, sexappeal a ohnivá príťažlivosť. Vôňa totiž silne vplýva na mužské zmysly, vďaka čomu budete mať jednoduchú cestu k získaniu pozornosti.

 

Pánskym ekvivalentom k Lady Million je obľúbená One Million

Pánskym ekvivalentom k Lady Million je obľúbený One Million. Obidva parfémy píšu príbeh bohatstva, luxusu a moci. Pánske vyjadrenie peňazí však podľa parfumérov značky Paco Rabanne vonia inak, ako ženský výklad bohatstva.

Ak teda od Lady Million očakávate podobne korenisté tóny ako od One Million, sklameme vás. Táto vôňa nezanecháva typickú korenistú stopu ako väčšina Paco Rabanne parfémov. Naopak, imitácia Lady Million je svieža, kvetinová a príjemne ovocná.

 

Ženský parfém pre dominantnú ženu

Naša napodobenina Lady Million sa vám zapáči, ak hľadáte skutočnú vôňu krásy a obdivu. Je síce vyjadrením moci, no zároveň v sebe ukrýva ženskosť a šarm. Je vhodná pre výraznú ženu, ktorá miluje byť videná a v centre pozornosti. Zaručujeme vám preto, že s ňou skutočne zažiarite. Vraj má totiž toľko iskrivých tónov, koľko je odleskov na diamante.imitacia lady million

 

Aké je zloženie imitácie Lady Million?

Hneď po použití imitácie Lady Million ucítite sviežu kombináciu pomarančových kvetov Neroli, citrónu a maliny. Hneď na to vás opantá sladký kvetinový koktail gardénie, jazmínu a ďalších pomarančových kvetín. Kvetinovo-ovocný vrch parfému sa potom v základe stabilizuje v sladkom mede, pačuli a pižme, ktoré celej vôni dodávajú silný sexappeal.

 

imitacia lady million

 

Neviete sa rozhodnúť, či je pre vás tá pravá? Toto hovoria o Lady Million recenzie

Čo si o imitácii Lady Million myslia iné ženy? Z vašich reakcií je zrejme najzaujímavejšie to, že vás Lady Million núti vyzerať dobre. Vďaka svojmu charakteru sa totiž táto vôňa hodí ženám, ktoré si dajú záležať na výzore. Počas jej používania sa preto aj naše zákazníčky o seba viac starajú a dajú si skutočne záležať na svojom výzore.

O imitácii Lady Million tiež hovoríte, že je skvelá aj pre zrelé ženy. Niežeby sa nehodila aj mladým dievčatám, no do dokonalosti privedie štýl skutočnej dámy. Ak s našou imitáciou Lady Million máte podobné skúsenosti, napíšte aj vy recenziu na našu stránku a poraďte tak ostatným ženám.paco rabanne lady million

Čo myslíte, bude Lady Million vhodná aj pre vás? Chcete sa cítiť dominantne, výrazne a príťažlivo? Potom ju určite vyskúšajte. Ak však takéto osobité a sexi vône nie sú pre vás, stále máte na výber z mnohých ďalších vôní. Skúsiť môžete napríklad ďalší dámsky parfém Paco Rabanne – Olympea, alebo si vybrať z celej našej ponuky. Na vyskúšanie pre vás máme desiatky krásnych vôní.damsky parfem lady million

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *