O parfémoch

Imitácie Gucci Rush & Rush 2 – parfumy pre energické a moderné ženy

imitacia gucci rush

Gucci Rush a jej pokračovanie Rush 2 vás ihneď očaria svojou kvetinovou vôňou. Sú veľmi obľúbené u žien po celom svete, a preto sme sa ich čaro rozhodli otestovať tiež. Už po prvom použití nás presvedčili, že ani v našej Parfen ponuke nemôžu chýbať. Objavte preto spolu s nami skryté Rush arómy a spoznajte energiu, ktorá z nich žiari.

Imitácia Gucci Rush na vás zanechá atraktívnu a dlhotrvajúcu stopu

Prvý Rush parfum vyjadruje neodolateľnú a spaľujúcu príťažlivosť. Bol vytvorený tak, aby ho okolie ihneď rozpoznalo a identifikovalo. Na žene zanecháva atraktívnu, dlhotrvajúcu a výraznú stopu, ktorú si ľudia okolo nej zapamätajú ešte dlho potom, ako ju prvýkrát ucítia.

Rush má moc dokonale sa ovinúť okolo svojej nositeľky a splynúť s jej pokožkou. Aj preto bude na každej žene voňať trochu inak a dodá jej unikátnu a nenapodobiteľnú vôňu. Pôsobí ako kokteil luxusných kvetín – je v ňom zamiešaná kalifornská gardénia, juhoafrická frézia, jazmín a turecká ruža. Tieto arómy sú doplnené o korenisté tóny koriandru, vanilky a pačuli, ktoré zdôrazňujú orientálny charakter a unikátnosť tejto vône.

Kompozícia imitácie Rush totožná s originálom:

gucci rush

Imitáciu Gucci Rush môžete dostať v dvoch baleniach

Ak sa rozhodnete imitáciu Rush vyskúšať, pripravte sa na jej neodolateľnú, kvetinovú vôňu s orientálnym podtónom. Zamilujete si ju najmä v lete, no zaiste ju nebudete chcieť prestať používať ani v zime. Už po pár použitiach sa pre vás stane príznačná, vďaka čomu sa jej už nevzdáte.

Imitáciu Rush pre vás máme v klasickom 50 ml flakóne. Pokiaľ by ste si ju so sebou chceli brávať aj na výlety, do práce, či ako rýchle osvieženie do kabelky, nájdete ju u nás aj ako cestovný parfum v 20 ml balení.

Imitácia Gucci Rush 2 – žiarivá vôňa skrývajúca sa pod číslom 538

Svieža, žiarivá a mladistvá imitácia Rush 2 vznikla po celosvetovom úspechu vône Rush. Nedočkala sa síce takej veľkej slávy ako jej predchodkyňa, no my sme ju vďaka jej unikátnosti museli ihneď po prvom testovaní zaradiť aj do našej Parfen ponuky.

Zloženie imitácie Rush 2 je rovnaké ako originál:

gucci rush 2

Rush 2 vonia mierne odlišne ako Rush. Od ostatných parfumov sa líši svojou netradičnou horizontálnou kompozíciou, čo znamená, že všetky jej zložky ucítite naraz. Budete mať možnosť zavoňať napríklad fréziu, konvalinku, pižmo, čierne ríbezle, ľaliu a ďalšie aromatické zložky. Všetky tieto tóny spolu vytvárajú veľmi živú a veselú kvetinovo-drevitú vôňu so sviežim podtónom ovocia.

Akému typu ženy sa hodia parfémy Rush?

Imitácia Rush aj imitácia Rush 2 sa hodia najmä moderným, impulzívnym a energickým ženám. Svojou živou vôňou podporia energiu ženy a dodajú jej silu sebavedomo kráčať každým dňom.

Imitácia Rush má mierne romantické, kvetinové arómy, ktoré sa hodia najmä ženám plným lásky. Je neodolateľná a impulzívna ako láska na prvý pohľad. Rush 2 je živšia a žiarivejšia vôňa. Zaujme predovšetkým moderné a energické ženy, ktoré si užívajú každý okamih svojho života. Obidve vône sú vhodné na každodenné nosenie, no aj na špeciálne príležitosti. Budú vás preto verne sprevádzať kamkoľvek a kdekoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *