O parfémoch

Ktoré sú naše najpredávanejšie pánske parfémy?

najpredavanejsie panske parfumy

Poznáte naše najpredávanejšie pánske parfémy? Vybrali sme pre vás 3 + 6 vôní pre mužov, ktoré sú medzi našimi zákazníkmi už roky tie najobľúbenejšie. Ak si vyberáte vôňu na slepo, prípadne kupujete darček svojmu partnerovi, otcovi či bratovi, s týmito parfumami máte istotu, že trafíte do čierneho. Všetky u nás nájdete v podobe presnej kópie s vôňou totožnou originálu.

401 Dior – Sauvage

Sauvage je jedna z celosvetovo najobľúbenejších pánskych vôní. Srdcia mužov i žien si získala najmä vďaka svojim arómam pripomínajúcim slaný morský vánok. Parfém je ľahký a osviežujúci, no stále dostatočne elegantný na to, aby ho muž mohol nosiť aj na špeciálne udalosti alebo do práce k obleku.

Aj keď je doslova napumpovaný stredomorskou energiou, ukrýva v sebe mierne surové a ušľachtilé tóny. Je totiž inšpirovaný divočinou, pričom sa do flakónu snaží preniesť divokú kamennú krajinu rozžeravenú púštnym slnkom. Vôňa Sauvage vás očarí svojím temperamentom, sviežosťou, eleganciou a nepredvídateľnosťou – pri každom použití bude voňať trošku inak.

604 Dior – Fahrenheit

Dior tvorí unikátne a skvelé parfémy, o čom svedčí aj fakt, že medzi najobľúbenejšími parfumami našich zákazníkov sa umiestnili až 2 Dior parfémy. Tým druhým je Fahrenheit – intenzívna, ohnivá a dominantná vôňa s nehasnúcou energiou. Charakterovo je vyrobená pre revolučného muža, ktorý sa zo zápalom chopí každej výzvy. Muži si ho vyberajú kvôli jeho intenzite, ženy po ňom siahajú vtedy, keď chcú zo svojho muža cítiť odvahu a silu.

Tento parfém je vytvorený ako tradičná drevitá vôňa, v ktorej ucítite jemný závan kvetín, príťažlivého pižma a santalového dreva. Zanecháva za sebou hrejivú stopu, je veľmi mužná a pôsobí na zmysly. Vďaka tomu jemne dráždi erotické túžby a muž sa s ňou stáva objektom záujmu.

624 Paco Rabanne – One Million

Hovorí sa, že každý pozná aspoň jedného muža, ktorý používa One Million. Je to overená klasika, ktorú milujú muži zameraný na úspech a luxus. Symbolizuje vôňu peňazí, ambícií, sebavedomia a moci. Vychutnajú si ju najmä dravci, ktorí tvrdo idú za svojím cieľom.

Vôňa luxusu a peňazí je pre niektorých najsladšia vôňa na svete. Presne takú vôňu v sebe tento parfum nesie. Pretvára ju do zaujímavej kompozície, v ktorej sa miešajú:

  • citrusy v hlave parfému,
  • ruža a zmes korenín v srdci,
  • jantár, pačuli, koža a drevité tóny v základe.

Celkovo vôňa pôsobí sviežo, zmyselne a luxusne. Svojmu nositeľovi dodáva sebavedomie, všetkých ostatných navôkol opojne zvádza.

Ďalšie obľúbené pánske parfémy našich zákazníkov:

Medzi najobľúbenejšie pánske Parfen parfémy sa zaradili aj imitácie značiek Armani, Hugo Boss, Creed či Versace. Všetky sú vyrobené podľa pôvodných receptúr, a tak vám prinesú vysokú kvalitu vône za zlomok originálnej ceny. Ďalšími najpredávanejšími imitáciami sú:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *