O parfémoch

Ktoré svieže dámske parfumy sú ideálne na jar?

svieže parfumy

Aj vás už zasiahla veselá jarná nálada? Hrejivé slniečko, kvitnúce kvetiny a predlžujúce sa dni sú jasným dôkazom, že ručička teplomera bude stúpať čoraz vyššie a my si môžeme naplno užívať teplé jarné počasie. S prichádzajúcou jarou sme pre vás pripravili zoznam 4 výnimočných dámskych parfumov, ktoré sú ideálne práve na toto ročné obdobie. Všetky z nich vás rozžiaria, prinesú vám radosť a príjemne vás nabudia na slnečné počasie. Ktoré to sú?

 

Versace – Bright Crystal

Ak vám máme predstaviť tie najdokonalejšie dámske parfumy vhodné na jar, určite nesmieme opomenúť parfém Bright Crystal značky Versace. Táto ľahká ovocno-kvetinová vôňa vznikla na podnet Donatelly Versace a spája jej najobľúbenejšie kvetinové arómy.

Bright Crystal vám pripomenie atmosféru romantických teplých večerov. Jeho vôňa pôsobí veľmi mladistvo, no je vhodné aj pre staršie dámy, ktoré vďaka nej omladnú a vnútorne ožijú. Naša napodobenina Bright Crystal je podobne ako originál veľmi nežný a príjemný dámsky parfém, ideálny na teplé slnečné mesiace.

 

Chanel – Chance

Parfum Chance od Chanelu je často označovaný aj ako Chanel No. 5 nového veku. Je určený pre mladé moderné ženy, ktorým prostredníctvom špecifickej vône prináša eleganciu a štýl. Jeho kompozícia je tvorená zmyselným pižmom, jemnými kvetinami a mierne štipľavým ružovým korením.

Všetky arómy spolu v parfume Chance tvoria príjemnú cyprusovo-kvetinovú vôňu. Parfum po aplikácii splynie s vôňou pokožky a vytvorí prirodzenú arómu. Nositeľka tohto parfumu sa preto bude cítiť príjemne a sviežo, akoby ležala na lúke plnej rozkvitnutých jarných kvetín. Vernú napodobeninu Chance nájdete aj v našej ponuke v šikovnom cestovnom flakóniku.

 

Narciso Rodrigues – For her

Dámsky parfém For Her, pôvodne z dielne Narcisa Rodrigueza, vychádza z túžby ženy po obdive, zvodnosti a atraktivite. Parfém je preto navrhnutý tak, aby rozvíjal silný ženský sexappeal. Je ideálny na jar, kedy sa ženy začínajú vďaka teplejšiemu počasiu viac odhaľovať a ukazovať svoje ladné krivky.

Parfum sa spočiatku rozvíja ostrou citrusovou arómou. Neskôr sa v ňom však rozvinú sladké tóny kvetín, prelínajúce sa so zmyselným pižmom a jantárom. Všetky arómy tak v parféme For Her tvoria príjemne teplú a zároveň sviežu vôňu, ktorá v jarných mesiacoch očarí najmä duchom slobodné dámy.

 

Gucci – Guilty

Posledným z nášho sviežeho jarného výberu je parfum Guilty od Gucciho. Je určený pre očarujúce, smelé a odvážne ženy, ktoré ostávajú samé sebou za všetkých okolností. Majú rady nočný život, nespútanú zábavu a naplno si užívajú každú minútu.

Napodobenina Guilty je orientálna a príťažlivá vôňa. Nie je však určená len na jarné mesiace. Využiť ju môžete prakticky počas celého roka, no do nášho zoznamu určite patrí právom. Guilty je totiž symbolom živočíšnosti. Po dlhej zime dokáže ženu nabiť energiou a vytrhnúť ju zo zimnej pohody.

 

Každý z týchto dámskych parfumov je niečím výnimočný a každý sadne inému typu ženy. Veríme však, že si spomedzi týchto nádherných vôní dokážete vybrať tú svoju vyvolenú a nabudiť sa ňou na tú správnu jarnú náladu. Pokiaľ hľadáte však niečo iné, pozrite si všetky naše dámske parfumy. Zaručujeme vám, že z našej bohatej ponuky si určite vyberiete.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *