O parfémoch

Najlepšie športové parfémy pre ženy

sportove vone pre zeny

Používate parfum aj pri športe? Či už sa venujete outdoorovému športu, pravidelne navštevujete fitness centrum, alebo sa s priateľkami rada odreagujete na joge či na zumbe, určite sa aj vy chcete cítiť príjemne a sviežo.

Pripravili sme preto zoznam tých najlepších športových parfumov pre aktívne ženy. Vybrali sme také vône, ktoré majú univerzálny charakter. Nosiť ich môžete počas športu, ale aj počas bežných dní v práci a iných voľnočasových aktivít. Všetky tieto parfumy sú veselé, ľahké a energické, aby vás nabudili aj pri namáhavej fyzickej aktivite. Pozrite sa, čo sme pre vás vybrali:

DKNY Be Delicious

Najlepšia svieža

Ohromujúca zmes cassisu, grapefruitu, marhúľ a jazmínu je ideálnym spoločníkom na akúkoľvek športovú aktivitu. Pripomenie vám intenzívne pocity šťastia a ľahkosti bytia, ktoré na vás zapôsobia podobne ako endorfíny z pohybu.

Parfém DKNY Be Delicious vás poteší ľahkou, veselou a veľmi sviežou arómou. Má zaujímavú, doslova až zelenú vôňu. Pôsobí mladistvo a bezstarostne, vďaka čomu vám dodá potrebnú energiu. Patrí medzi jedny z top sviežich vôní, a preto v našom výbere parfémov na šport nemôže chýbať.

Victor & Rolf – Flowerbomb

Najlepšia kvetinová

Obľubujete kvetinové vône? Potom si Flowerbomb určite zamilujete. Ihneď po jeho použití vás omámi ako nádherný kvetinový výbuch, ktorý sa na vašej pokožke udrží dlhé hodiny. Jeho vôňa je explozívna, napriek tomu však nepôsobí rušivo. Je teda vhodná aj na vytrvalostný šport alebo iný intenzívny tréning.

S Flowerbomb sa vždy budete cítiť sviežo, nežne a žensky. Spája arómy orchidei, frézie, jazmínu, ruže a ďalších kvetín, ktoré spolu vytvárajú nádherný parfém plný optimizmu.

Giorgio Armani – Acqua Di Gioia

Najlepšia citrusová

Pokiaľ vás k vyšším výkonom dokážu nabudiť práve energické citrusové arómy, vyskúšajte parfém Acqua Di Gioia. Jeho vôňa odráža energiu slnka a bezstarostných dovolenkových dní. Dodá vám ľahkosť a slobodu, akú cítite napríklad pri behu, turistike, či na spomínanej dovolenke. Aj preto sa najlepšie hodí na outdoorové športy.

Tento parfém je naozaj osviežujúci, a zároveň príjemne ženský. Ani citrusové arómy v ňom netienia nežnosti, a tak vo vás zachová ženskú podstatu aj pri veľkej fyzickej námahe. Vyjadruje energiu, akú potrebujeme pre šťastnú dušu a zdravé telo.

Dolce & Gabbana – Light Blue

Najlepšia sladká

Nie každá žena chce pri športe cítiť citrusové vône. Ak ani vám takéto arómy nechýbajú, možno radšej siahnete po niečom sladšom, ale stále dostatočne osviežujúcom. Naším tipom je Dolce & Gabbana Light Blue –  iskrivý ovocno-kvetinový parfém, vhodný na všetky neformálne udalosti.

Táto vôňa spája 3 príjemné akordy: je zľahka ovocná, mierne kvetinová a trošku sladká. Má hravú a živú povahu, a tak sa hodí najmä ženám, ktorým šport prináša neopísateľnú radosť. Pôsobí čerstvo, moderne a veselo.

Hugo Boss – Scent for her

Najlepšia zvodná

Je príťažlivý, delikátny a výrazný. S parfumom Hugo Boss Scent For Her budete aj pri športe vyzerať zvodne. Jeho vôňa je výnimočne sofistikovaná, vďaka čomu z vás vyčarí bohyňu aj pri vysokom športovom výkone.

Parfém má sladšiu vôňu, v ktorej ucítite zmyselný mix ovocia a kvetín. Je však vhodný skôr na individuálny šport, nakoľko by pri skupinovom cvičení mohol na ostatných pôsobiť až príliš prenikavo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *