O parfémoch

Dámske parfémy Roberto Cavalli. Vyskúšate tieto provokatívne a odvážne parfémy?

damske parfemy roberto cavalli

Talianskeho módneho návrhára Roberta Cavalliho verejnosť pozná vďaka jeho netradičným kúskom so živočíšnym motívom. Predstavuje taliansky luxus a extravaganciu v móde, doplnkoch aj parfémoch. Jeho provokatívny štýl sme priniesli aj do nášho e-shopu a inšpirovali sa na vytvorenie niekoľkých dámskych parfémov. Pozrite sa, čo od týchto parfémov môžete očakávať a či vám charakterovo sadnú.

Parfémy Roberto Cavalli dýchajú extravaganciou a živočíšnou energiou

Roberto Cavalli sa preslávil už ako študent umeleckej školy, kedy vytvoril sériu kvetinových potlačí, ktoré ihneď upútali pozornosť veľkých talianskych odevných tovární. Jeho kariéra sa však naplno naštartovala začiatkom 70. rokov, kedy vynašiel unikátnu techniku tlače na kožu. Vzápätí nato uzavrel kontrakty s firmami ako Hermés či Pierre Cardin, a jeho móda sa postupne dostala aj na predvádzacie móla.

Pre kúsky Roberta Cavalliho je typická extravagancia a živočíšna energia. Často využíva zvieracie vzory, ktoré každého ihneď zaujmú. Medzi jeho slávne kúsky patria napríklad aj vyšúchané džínsy, s ktorými na trh prišiel vôbec ako prvý návrhár. Provokatívne prvky vnáša do všetkých odvetví značky. V súčasnosti značka vyrába oblečenie, spodné prádlo, obuv, hodinky, okuliare, kožené doplnky a od roku 2002 už aj parfémy.

Roberto Cavalli – Paradiso

UPOKOJUJÚCA VÔŇA

Roberto Cavalli zanecháva v každom kúsku svoj jedinečný podpis. Vyznačuje sa živočíšnou energiou, ktorá ženám dodáva nespútanosť a istú dávku sebavedomia. Na rovnakej vlne sa nesú aj arómy parfumu Paradiso. Je vytvorený tak, aby sa žena cítila atraktívne, rafinovane ale zároveň veľmi príjemne a spokojne.

Táto vôňa reflektuje momenty šťastia. Žene by mala pripomenúť tie konkrétne momenty šťastia, kedy sa cítila dokonale, nič jej nechýbalo, sršala charizmou a celý svet jej ležal pri nohách. S týmto parfémom je ľahké prežiť tieto chvíľky znovu. Jeho kvetinovo-drevitá vôňa vás príjemne uvoľní a dostane do dobrej nálady. Je vhodná na každodenné používanie.

Roberto Cavalli – Just Cavalli

PRÍŤAŽLIVÁ VÔŇA

Kým parfum Paradiso pôsobí na ženu ukľudňujúco, v parféme Just Cavalli sa naplno rozvíja živočíšny charakter typický pre značku Roberto Cavalli. Parfém Just Cavalli sa v začiatkoch ukazuje ako lahodná a krémová kvetinová vôňa. Už po chvíľke však prejde do neuveriteľne príťažlivých aróm, ktoré zapasujú len nespútanej a zmyselnej žene.

Tento parfum v sebe ukrýva provokáciu, sex-appeal a zvodnosť. Takmer určite zaujme všetkých navôkol. Zamiluje si ho každá žena, ktorá rada zvádza a púta na seba pozornosť. Kompozícia síce zahŕňa len 3 ingrediencie, no spolu vytvára sviežu, iskrivú a príťažlivú vôňu vhodnú na akúkoľvek udalosť.

just cavalli zloženie

Roberto Cavalli – Serpentine

ROMANTICKÁ VÔŇA

Keď sme prvýkrát vyskúšali tento parfém, napadlo nám len jedno slovo: očarujúca. Parfém Serpentine je príjemne ženský, jemne príťažlivý a naozaj očarujúci. Má kvetinovo-orientálnu vôňu, v ktorej sa rozvíjajú sladké akordy. Práve tieto akordy dávajú parfému nádych romantiky. Je ideálny pre ženy s romantickou dušou, vyhľadávajúce sladké arómy.

Naša imitácia č. 42 je postavená na rovnakom základe, ako parfum Serpentine. Točí sa najmä okolo aróm mangového kvetu v hlave parfému. Srdce vône je kvetinové, s prenikavými akordmi čierneho korenia. Základ vône tvorí zaujímavá kombinácia jantáru, santalového dreva a tolu balzamu. Kombinácia týchto kvetinovo-orientálnych aróm je priam neodolateľná.

roberto cavalli serpentine zloženie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *