O parfémoch

Napodobeniny Chanel v našej ponuke

Chanel je značka, ktorá sama seba vymedzuje ako značku ideálnu pre zmyselné dámy a elegantných pánov. Chanel je sofistikovaný a tajomný, presne ako zakladateľka značky Coco Chanel. Prečítajte si o 3 Chanel parfumoch, ktorými sú inšpirované aj naše parfény.

Famózna Coco Chanel

Gabrielle Bonheur (1883), dnes známa pod pseudonymom Coco Chanel, bola pôvodne speváčkou. Rýchlo sa však dostala k móde a už v 20. rokoch vytvárala revolučné kúsky, ktoré nosili známe osobnosti. Zásluhy jej patria za „little black dress“ – krátke čierne šaty a jednoduchý kostým so sukňou či nohavicami. Svoj záujem o módu rozšírila aj na kozmetiku. Medzi jej prvé kozmetické kúsky patrili práve parfumy.

Chanel No.5

Chanel No.5 je prvým a zároveň najslávnejším parfumom značky Chanel. Coco chcela, aby voňal „ako žena“. Mal vyjadrovať typickú ženskú osobnosť – ženskú krásu, eleganciu, zvodnosť no aj jemnosť a zraniteľnosť. Vznikol tak prvý aldehydový parfum vôbec, ktorý je dodnes jednou z najpredávanejších a najobľúbenejších vôní na svete. Stal sa klasikou medzi dámskymi parfumami, ktorého vernú imitáciu v podobe Parfenu 504 ponúkame samozrejme aj my.

Coco Mademoisellle

Dámsky parfum Coco Mademoiselle je inšpirovaný samou prvou dámou módy Coco Chanel. Je určený pre moderné dámy, revolučné a inovatívne, akou bola aj Coco. U nás ho nájdete ako Parfen 539. Je to kvalitná a presná napodobenina, ktorá najprv prenikne do vašich zmyslov svojou sviežosťou, potom očarí sladkými kvetinami a nakoniec omámi orientálnymi tónmi.

Bleu de Chanel

Aj keď Chanel vznikol pôvodne ako značka pre ženy, svoje výrobky rýchlo rozšírila aj na mužov. V parfumoch sa snaží zachytiť francúzsku eleganciu a rafinovanosť. Bleu de Chanel je špecifická vôňa, ktorá nesadne každému mužovi. Je určená pre muža so silnou osobnosťou. Nie je to žiadna vtieravá tuctovka, no naopak luxusná a sexy vôňa. Jej drevité aromatické tóny nájdete aj v Parfene 685, ktorý je síce lacnejší ako originál, no na svojej intenzite nestratil.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *