O parfémoch

Parfémy Lanvin už aj u nás. Zoznámte sa s Eclat D’Arpege a Marry Me!

Už ste niekedy počuli o značke Lanvin? Patrí medzi jeden z najstarších a najváženejších módnych domov v Paríži. Tvorí nádherné módny odevy a unikátne parfumy. Na rozdiel od iných módnych domov, jeho zakladateľkou je žena, ktorej sa začiatkom 20. storočia podarilo vybudovať skutočne vážené meno. Aký bol príbeh značky Lanvin a ktoré parfémy inšpirované touto značkou nájdete aj na Parfene? Čítajte ďalej a možno nájdete svoju novú vôňu.

 

Lanvin patrí medzi najstaršie a najváženejšie módne domy v Paríži. Ako vznikol?

Príbeh vzniku zvučnej značky Lanvin je skutočne zaujímavý. Na prelome 19. a 20. storočia ju založila dáma menom Jeanne Marie Lanvin, ktorá najprv šila šaty pre svoju dcéru. Parížsku spoločnosť tieto modely zaujali a ženy si kópie šiat začali objednávať aj pre svoje dcéry. Netrvalo však dlho a Jeanne šila šaty aj pre matky a onedlho začala tvoriť vlastný módny dom, ktorý dodnes patrí medzi najstaršie a najváženejšie v Paríži.

Podobne ako väčšina ostatných veľkých módnych domov, aj Lanvin sa najprv venovala len šitiu módnych odevov. Postupne však svoje umelecké remeslo obohatila aj o doplnky a parfémy, ktoré nemôžu chýbať ani u nás.

 

Poznáte kolekciu parfémov Lanvin Arpege?

Najslávnejšou a najpreverenejšou kolekciou parfumov je Lanvin Arpege, ktorú mnohí odborníci označujú aj ako sladkú vôňu Francúzska. Kolekcia je tak rozmanitá, že si v nej každá žena nájde to svoje. Práve vďaka tomu Lanvin Arpege spája ženy rôzneho veku od Paríža až po najodľahlejšie kúty vidieka.

 

Parfém Eclat D’Arpege z kolekcie Lanvin Arpege

Aspoň jednu vôňu z kolekcie Lanvin Arpege sme jednoducho museli zaradiť aj do našej ponuky. Stala sa ňou príjemná Eclat D’Arpege. Zaujme tie z vás, ktoré máte rady sviežu zelenú vôňu kvetín a vo vôni hľadáte energiu a radosť.

Naša napodobenina Eclat D’Arpege je, rovnako ako originál, vôňou prebúdzajúcej sa jari. Ak by ste si jej vôňu chceli predstaviť, skúste sa preniesť do obdobia jari na práve rozkvitnutú kvetinovú záhradu. Ucítite sviežu zelenú trávu, jemné kvetinky, čerstvý vánok a hrejivé slnko. Presne tak vonia aj Eclat D’Arpege.

Je to ľahký, veselý a jemný dámsky parfém, ktorý si zachováva svoju nežnosť. Vyjadruje radosť zo života, oživí vaše skryté emócie a spríjemní vám aj tmavý upršaný deň. Máme ho pre vás v 50 ml flakóne, s vôňou totožnou originálu, no za oveľa nižšiu cenu.

eclat darpege lanvin

 

Pre večné romantičky sme si prichystali parfém Lanvin Marry Me!

Dámsky parfém Marry Me! vám na pokožku prenesie hrejivú vôňu lásky. Jeho kvetinová aróma okolo vás vytvorí romantický opar a vyvolá dobrú náladu. Má veselú optimistickú kompozíciu, ktorá pôsobí ľahko a bezstarostne.

Parfém je ekvivalentom lásky. Najlepšie sadne večným romantičkám, na ktoré pôsobí podobne ako láska. Je príťažlivý, pozitívny a príjemne kvetinový. Skúsiť ho môžete aj u nás, a to ako veľký 50 ml parfém, alebo ako vzorku k vášmu obľúbenému parfému.

marry me lanvin

 

Skúste Lanvin parfumy za nižšiu cenu

Aj keď sa Lanvin zameriava na tzv. high fashion, pôsobí aj v iných oblastiach. Od roku 2013 je napríklad oficiálnym „krajčírom“ futbalového klubu Arsenal Londýn, vďaka čomu sa z predvádzacích mól posúva aj do sveta športu. Takéto zmeny však značku vôbec nedegradujú. Stále tvorí krásne modely a unikátne vône. Ak vás teda Lanvin zaujala, vyskúšajte jej parfumy u nás a za nižšiu cenu. Sú jedinečné a krásne.

parfemy lanvin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *