O parfémoch, Tip na darček

Zlaďte sa s vaším partnerom. Prinášame tipy na parfumy pre páry

parfumy pre pary

Na Valentína, výročie alebo len tak z lásky – vášho partnera či partnerku môžete krásnou vôňou potešiť v každej situácii. Ako však vybrať ten správny parfém? Tentokrát sme si pre vás pripravili trošku netradičnú kombináciu: Zostavili sme tipy na parfémy pre páry podľa charakteru ich osobnosti. 

Zaujíma aj vás, čo sa bude hodiť práve vašej dvojici? Tipy na parfémy máme pre adrenalínových nadšencov, taktných elegánov, bezstarostných pohoďákov ale aj rôzne iné páry.

Parfumy pre romantický pár

Keď hovoríme o párových parfumoch, jednoznačne musíme začať romantickou dvojicou. Zamilovaný párik, ktorý sa od seba takmer nikdy neodlepí, si zaslúži príťažlivé a zvodné parfémy. Pre túto dvojicu sme vybrali:

Toto duo sa navzájom krásne dopĺňa. Dámsky parfém inšpirovaný Love Don’t Be Shy má sladšiu orientálnu vôňu, ktorá okolo seba šíri romantickú atmosféru. Pánsky parfém Scent For Him si zase v sebe nesie čaro, ktoré na ženské zmysly pôsobí ako magnet. Je to veľmi zapamätateľná, zvodná a neodolateľná korenistá vôňa.

Parfumy pre elegantný pár

Každý z nás má vo svojom okolí minimálne jeden elegantný pár. Vždy upravenej, šarmantnej a slušnej dvojici sa hodí decentná, ale zároveň moderná vôňa, ktorá podčiarkne ich elegantný charakter. Ak ste touto dvojicou práve vy s partnerom či partnerkou, tieto parfémy sú určené presne pre vás:

Náš výber pre elegantné dámy je kvetinovo-akvatická vôňa Bright Crystal. Je namiešaná tak, aby s ňou žena zažiarila a očarila. Prejavuje sa jemnými, nežnými, zmyselnými, ale stále intenzívnymi arómami. Výber pre pánov – Trussardi Uomo, je taktiež skvelou voľbou pre každého elegantného a taktného muža. Má hrejivú orientálnu vôňu, ktorá je ľahko zapamätateľná, takže si ju s mužom každý ihneď spojí.

Parfumy pre dobrodružný pár

Sú adrenalín, vzrušenie a dobrodružstvo vašou spoločnou záľubou? Či už sa venujete adrenalínovým športom, alebo neustále vyhľadávate nové zážitky, pripravili sme dvojičku parfumov aj pre vás:

Obidva parfumy sú určené pre energické a nebojácne osoby. Dámska In2U vyjadruje slobodu a nespútanosť odvážnej ženy. Má ľahké, citrusovo-korenisté arómy, v ktorých sa žena bude skvelo cítiť pri športe aj v práci. Pánsky parfém Terre D’Hermés v sebe mieša tóny citrusov, drevín a korenín. Najčastejšie po ňom siahajú adrenalínoví nadšenci a muži, ktorí majú neustálu potrebu objavovať nepoznané.

Parfumy pre pohodový pár

Ako si predstavujete pohodový pár? Pre nás sú to dvaja nezávislí ľudia, ktorí radi trávia čas sami aj v spoločnosti priateľov, a sú vždy pozitívne naladení a optimistickí. Pre takúto dvojicu sa hodia parfémy:

Dámska Jour D’Hermés je iskrivá, kvetinovo-ovocná vôňa. Dokáže rozžiariť aj tie najtemnejšie dni. Dokonale podčiarkne charakter ženy, ktorá sa vždy usmieva a svoje okolie nakazí pozitívnou energiou. Pre pohodového muža sme vybrali pánsky parfém Silver Mountain Water. Je to aromatická a osviežujúca vôňa, ktorá pôsobí doslova pohodovo. Jej citrusové arómy prinesú všetkým navôkol dobrú náladu.

Parfumy pre športový pár

Niektoré páry jednoducho musia byť neustále v pohybe. Pokiaľ ste aj vy športoví nadšenci a každú voľnú chvíľku využívate na prekonávanie svojich limitov, tieto parfémy budú ideálne presne pre vás:

Svieži športový dámsky parfum Lacoste For Women je ľahký, jemný a nenápadný. Dokonale splynie so ženskou pokožkou, takže je ideálny aj na šport, kedy žena nechce byť rušená prenikavou vôňou. Pre pánov sme vybrali parfum Invictus so sviežou citrusovou vôňou, ktorá nabáda k pohybu a aktívnemu životnému štýlu. Reprezentuje silu, dynamiku a energiu, takže je pre športovo založeného muža priam ideálna.

Parfumy pre zábavný pár

Na záver sme si pripravili tipy na parfémy pre divokú a zábavnú dvojicu, ktorej neujde ani jeden večierok. Ak aj vy s partnerom patríte k nočným živlom a neustále vyhľadávate spoločnosť a zábavu, hodiť sa vám budú tieto Parfeny:

Dvojička parfémov inšpirovaná značkou Carolina Herrera je vyrobená práve pre ľudí, ktorí zbožňujú párty a zábavu. Dámska 212 VIP vás očarí svojou mierne orientálnou a mierne sladkou vôňou. Je provokatívna a nevšedná podobne, ako pánsky parfém Bad Boy. Ten má výraznú, orientálno-korenistú vôňu, plnú zmyselnosti a odhodlania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *