O parfémoch

Tip na letný parfum pre pánov: Acqua di Gio – Giorgio Armani 

acqua di gio

Aj vy vystriedate počas roka viacero parfumov? Ak svoju vôňu radi prispôsobujete počasiu, práve je čas prejsť na letný mód. Po tom, ako sme vám v minulom článku predstavili náš tip na letnú vôňu pre dámy, teraz sa zameriame na pánov. Vybrali sme pre vás pánsky parfum Acqua di Gio – typicky letnú vôňu evokujúcu bezstarostnosť ostrovného života. Pre koho sa hodí a prečo je práve tento parfum naším letným tipom? Čítajte ďalej.

 

Acqua di Gio vás naladí na leto a prenesie do Stredomoria

Podobne ako náš tip pre dámy Light Blue, aj pánsky parfum Acqua di Gio je inšpirovaný letom na ostrove. Vyjadruje atmosféru stredomorského ostrova Pantellerie, kde sám Armani strávil letné prázdniny.

 

Vyjadruje rovnaké pocity, ako leto samotné – spontánnosť a radosť zo života. Predstavuje silu 3 elementov – vody, vzduchu a slnka, vďaka čomu dáva mužovi nespútanú energiu. Aj sám Armani označil parfém ako „vôňu naplnenú energiou“.

 

Vonia ako čerstvo vykúpané telo

Podľa mnohých je Acqua di Gio kompozične veľmi jednoduchá vôňa. Práve v jednoduchosti je však jej krása. Neobsahuje žiadne špeciálne esencie, no dokonale spája tradičné pánske arómy. Je plná citrusových a korenistých tónov so zakončením v arómach dreva.

 

Harmónia čerstvých citrusov sa vo vôni mieša aj so slanými tónmi morskej vody a hrejivého slnka, ktoré pri troške predstavivosti ucítite až na pokožke. Parfum za sebou zanecháva vôňu čerstvo vykúpaného tela a sviežosti oceánu.

 

Aká je kompozícia parfumu Acqua di Gio?

acqua di gio

 

Pre koho je Acqua di Gio určená?

Acqua di Gio srší sexappealom a zmyselnosťou. Okrem toho v sebe nesie istú dávky slobody, vetra a vody, vďaka čomu sa hodí dobrodružným a optimistickým mužom. Jej arómy sú skutočne veľmi mužné a zrelé, preto ju neodporúčame chlapcom ani nedospelým mladým mužom.

 

Je ideálna práve na leto. Samozrejme, používať ju môžete aj v zime, no keďže je leto bezstarostnejšie, veselšie a zábavnejšie ako zvyšok roka, dokonale podčiarkne práve letnú atmosféru. Pripomína letnú dovolenku a mužovi dodáva pocit ľahkosti, slobody a bezstarostnosti. Pokiaľ teda aj vy chcete sebe alebo vášmu partnerovi dopriať vôňu Acqua di Gio, kliknite sem. Vo vernej kópii ju pre vás máme v 50 ml flakóne za tak skvelú cenu, že určite stojí za vyskúšanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *