O parfémoch

Predstavujeme imitáciu YSL Libre. Očarí vás autentickou, príjemnou a ojedinelou vôňou

imitácia YSL libre

Libre je vôňou silnej a odvážnej ženy. Má veľkolepú kvetinovo-levanduľovú kompozíciu, ktorá je označovaná ako vôňa slobody. Jej autentický charakter nás očaril natoľko, že sme ju zaradili aj do našej Parfen kolekcie. Predstavujeme vám voňavú novinku, ktorá vás zaujme čistou a priamočiarou vôňou.

Parfen imitácia Libre EDP je totožná s originálom. Má rovnakú vôňu, na pokožke vám vydrží dlhé hodiny, no objednáte ju v omnoho nižšej cene. Bude sa hodiť aj vám? Čítajte ďalej a objavte všetky špecifiká tohto parfému.

YSL Libre má autentickú a čistú vôňu

Názov Libre pochádza z francúzštiny a znamená „slobodná“. Sloboda je tiež jednou z najvýznamnejších Yves Saint Laurent hodnôt, na ktorej stavia celú svoju filozofiu. Parfém Libre je preto dokonalým odrazom módneho domu YSL a podľa nás aj jedným z najlepších parfémov, aké doteraz YSL priniesol.

Týmto parfémom YSL  oslavuje slobodu. Ospevuje ženy, ktoré žijú podľa vlastných pravidiel a nikdy sa neboja ukázať to, kým skutočne sú. Parfém má čistú, akoby ničím nerušenú kompozíciu. Aj preto ho mnohí označujú ako „biznis“ vôňu. Hodí sa silným a vnútorne slobodným ženám, ktoré si chcú vybudovať rešpekt aj v mužskom osadenstve.

Zloženie YSL Libre:

imitacia ysl libre

Libre vonia ako krásny mix kvetín a levandule

Vôňa parfému YSL Libre je priamočiara a veľmi autentická. Je pripravená z francúzsko-marockých ingrediencií, ktoré na okolie zapôsobia jemne zvodne, nenútene a veľkolepo. Najvýraznejšie v nej ucítite kvetiny a levanduľu s pižmovým akordom. Celá vôňa pôsobí príjemne, čisto a slobodne.

Akej žene sa Libre najviac hodí?

Libre je určená pre každú ženu, pre ktorú je sloboda naozaj dôležitá. Vynikajúco sa hodí ženám v kanceláriách, biznis prostredí alebo vo vedúcich pozíciách. Vyvoláva rešpekt, no zároveň je príjemne ľahká a ojedinelá. Ak by ste chceli Libre vyskúšať, pod číslom 930 nájdete jej presnú imitáciu v tradične nízkej cene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *