O parfémoch, Tip na darček

TOP dámske parfumy pre mladé ženy a dievčatá

top parfemy pre zeny

Parfém by mal čo najlepšie vystihovať osobnosť svojej nositeľky. Iný parfém sa totiž hodí elegantnej dáme v rokoch, iný mladému spontánnemu dievčaťu. Dnes sme preto pre vás pripravili 3 tipy na parfémy pre dievčatá a mladé ženy, ktoré sú určené predovšetkým pre mladú generáciu. Ich ľahké, veselé a pôvabné arómy charakterizujú bezstarostnú mladosť a spontánnosť.

Imitácia Nina – Nina Ricci: Pre bezstarostné a veselé mladé dievča

Parfém Nina pripomína sladkú vôňu kandizovaného ovocia zmiešanú s iskrivou arómou citrusov. Citrusy budú zároveň prvými arómami, ktoré vo vôni ucítite. Takmer ihneď po použití sa však začnú prepletať so šťavnatými karamelovými tónmi srdca vône, ktoré je tvorené kandizovaným jablkom, pralinkou, pivonkou a kvetmi moonflower. Hrejivú bodku za celou kompozíciou dáva základ vône, ktorý na pokožke vydrží najdlhšie.

Veselá a prirodzená vôňa parfému Nina z dielne značky Nina Ricci dokonale reprezentuje mladú generáciu. Je určená pre dievča, ktoré je vždy veselé, rado sa smeje a každému navôkol rozdáva radosť. Jej vôňa dodá tomuto dievčaťu energiu a povzbudí ho v jeho dobrej nálade.

In2U – Calvin Klein: Pre cestovateľku s túžbou po slobode

Slobodu nespútanej mladej ženy prirodzene vystihuje známa vôňa IN2U – Calvin Klein. Má príjemnú a sviežu citrusovú vôňu, ktorú si obľúbili tisícky mladých žien po celom svete. Vôňa najlepšie sadne dievčaťu či mladej žene, ktorá sa rada vydáva za dobrodružstvom a sníva o cestovaní, spoznávaní nových miest, krajín a ľudí.

Vôňa imitácie In2U je totožná s originálom. Vôňa vás najprv omámi šťavnatými arómami, ktoré sa zastabilizujú v jemnom drevitom základe. Je svieža a ľahká, vďaka čomu bude svojej nositeľke dodávať energiu po celý deň. Darovať ju môžete mladej, spontánnej a progresívnej žene, ktorá miluje nevšedné zážitky.

Imitácia Dior – Miss Dior Cherie: Vôňa pre mladú dámu s vkusom

Parfém Miss Dior Cherie svojou vôňou opisuje mladú, milú a pôvabnú ženu, ktorá má štýl a vkus. Jeho romantická vôňa zaujme najmä romantické duše, ktoré sa často ponárajú do svojich snov a túžob.

Parfému dominuje skutočne nezvyčajná aróma: vôňa sladkého popcornu. Túto vôňu si možno len ťažko dokážete predstaviť ako zložku parfumu, no v skutočnosti ho robí naozaj výnimočným. Dodáva mu mladistvosť, sladkosť a netradičnosť. Vôňa je však kombinovaná s ďalšími príjemnými zložkami – ako sú napríklad divoké jahody, zelená tangerinka, voňavé fialky či príťažlivý jazmín. Ingrediencie spolu vytvárajú ovocnú, sladkú, no ľahkú vôňu, ktorá sa pre romantické dievča alebo mladú ženu stane príznačnou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *