O parfémoch, Tip na darček

Radíme: Vyberte si parfum podľa typu vašej osobnosti

ako vybrat parfum

Stále neviete nájsť ten pravý parfém? Skúste sa riadiť svojím typom osobnosti a vyberte si parfum podľa nej. Ste elegantná dáma, alebo vo vás dýcha športový duch? Zamerajte sa na svoje kľúčové vlastnosti, ktoré by mal váš parfém vyjadrovať. Ako malú pomôcku sme pre vás pripravili tento článok, ktorý vás môže naviesť na tú správnu vôňu.

 

Elegantný parfém pre sofistikované dámy

Elegantným dámam sa hodia takmer všetky druhy vôní. Zo skúsenosti však vieme, že tieto ženy preferujú kvetinové a decentné ovocné vône, ktoré jemne podčiarkujú ich eleganciu a ženskosť.

Ak aj vy preferujete eleganciu, zapáčiť by sa vám mohla napríklad naša imitácia Coco Mademoiselle od Chanelu. Je to vôňa vytvorená pre skutočné dámy, ktoré si v každej situácii zachovávajú ženskosť, zmyselnosť a chladnú hlavu. Jej aróma vás najprv osvieži, potom prekvapí sladkými kvetinami a nakoniec omámi orientálnymi tónmi.

Elegantný, no zároveň zvodný je aj parfém Hypnotic Poison od Diora. Táto zmyselná a sofistikovaná elegantná vôňa podporí váš sexappeal a pritiahne na vás pozornosť. Je vhodná pre všetky dámy, ktoré chcú byť vyzývavé a neprehliadnuteľné.

 

Športová vôňa pre aktívne ženy

Svieže a citrusové vône najviac imponujú ženám so športovým duchom. Definujú ich energického ducha a chuť byť v neustálom pohybe. Takéto vône sú pritom vhodné aj na bežný deň či večernú príležitosť, keďže v kombinácii s inými arómami môžu evokovať športovú eleganciu alebo dokonca zmyselnosť.

Typicky dámskym športovým parfémom je naša napodobenina Lacoste. Je to svieža, mierne kvetinová vôňa, ktorá najkrajšie vynikne na živých a aktívnych ženách. Okrem nej by vás mohla zaujať napríklad aj imitácia See od Chloé.

See je svieži parfum, no s mierne elegantným nádychom. Svojím charakterom vyzdvihuje ženskú energiu, vitalitu a mladosť. Jeho kvetinovo-ovocné arómy oceníte nie len pri športe, no aj pri každodennom nosení.

imitácia see

Nádych slobody pre nezávislú a nespútanú rebelku

Myslíte, že práve vy patríte do tejto kategórie? Možno vás sklameme, no tak silnému, nezávislému, slobodnému a trošku rebelujúcemu charakteru sa nedá dopredu predpovedať, aký druh parfumu ho očarí. S istotou však vieme povedať, že ten parfum, ktorý sa vám zapáči, bude mať netradičnú vôňu, z ktorej bude cítiť nezávislosť a slobodu.

Medzi nezávislé vône patrí napríklad kvetinovo-chyprový parfém La Panthere od Cartiera. Má smelú a dravú vôňu, ktorá vás zaujme, ak ste pôvabná, no neskrotná žena. Vyjadruje absolútnu slobodu, čo dokonale vystihne charakter vašej osobnosti.

Veľmi individualistickým parfémom je aj imitácia Black Orchid od Toma Forda. Tento tmavý opulentný parfum má neobyčajnú vôňu, určenú pre neobyčajnú ženu. Zapasuje vám, ak chcete byť záhadná a nedobytná.

Ak ste ale naopak veľmi pozitívna a usmievavá, siahnite po parfume Acqua di Gioia. Je to veľmi ľahká a príjemná vôňa, ktorá symbolizuje energiu slnka. Slobodu vyjadruje v tom najpozitívnejšom a najusmievavejšom zmysle.

 

Nežná a romantická

Nežnej, jemnej a zasnenej romantičke sa nebude hodiť nič iné, ako aróma krehkých kvetín. Tú predstavuje napríklad naša imitácia Bright Crystal, pôvodne značky Versace. Je to jemná, nežná a sladká vôňa, ktorá v sebe dokonale mieša akordy kvetín s opulentným základom. Vzniká tak intenzívna, no príjemná vôňa, ktorá krásne doplní šarm krehkej ženy.

Naším posledným tipom na parfum je už takmer ikonická J’Ador od Diora. Taktiež sa hodí nežnej, milej a usmievavej žene alebo slečne. Ak tento popis sedí na vás, určite ju vyskúšajte. Vytvorí okolo vás opar ženskosti a neodolateľne príťažlivého čara.imitácia jador

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *