Nezaradené, O parfémoch

Chanel Coco Mademoiselle – napodobenina, ktorá vás očarí

coco mademoiselle napodobenina

Je neodolateľne zmyselná, fascinujúco temperamentná a nadčasovo originálna. S vôňou Coco Mademoiselle sa jednoducho nestratíte v dave. Budete sa vďaka nej cítiť rovnako odvážne, ako sa svojho času cítila aj žena, ktorou je vôňa inšpirovaná – samotná Coco Chanel.

Práve inšpiratívna osobnosť prvej dámy módy podnietila tvorcov vytvoriť tento výnimočný parfém. Dnes patrí medzi najobľúbenejšie dámske parfumy sveta, a preto nemôže chýbať ani v našej ponuke. Myslíte, že očarí aj vás? Prečítajte si o ňom viac a vyskúšajte ho ako vzorku alebo klasický veľký flakón.

Najlepšia imitácia Coco Mademoiselle parfému

Coco Mademoiselle je inšpirovaný veľkou Coco Chanel. Svojím charakterom opisuje silnú a sebavedomú ženu, ktorá je odhodlaná ísť si za svojím cieľom. Naša imitácia presne kopíruje tento charakter, a tak v nej objavíte veľmi odvážne, kvetinovo-drevité arómy. Má výdrž až 12 hodín a vysoký podiel vonných esencií.

Dámsky parfém vhodný na bežné nosenie aj špeciálne príležitosti

Sme si takmer istí, že tento parfum nikdy nevyjde z módy. Jeho absolútne nadčasová kompozícia bude moderná snáď v každej dobe. Vycítite z neho ženskosť, zmyselnosť a zdravé sebavedomie, ktoré sú cnosťami každej silnej ženy.

Najväčšie majstrovstvo tejto vône sa ukazuje v jej univerzálnosti. Môžete ju používať na denné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti. Počas bežných dní zvýrazní vašu povahu a pôvab, pri špeciálnej udalosti zase očarí všetkých prítomných. Parfém vo vás jednoducho vyzdvihne ženskosť a zmyselnosť v každej situácii.

Ako vonia napodobenina Chanel – Coco Mademoiselle?

Kópia Coco Mademoiselle vás najprv osvieži, vzápätí očarí sladkými kvetinami, a nakoniec omámi orientálnymi arómami. Ihneď po použití sa vaše zmysly zbláznia do iskričiek sviežeho pomaranča. Rýchlo ich však ohúri čisté a zmyselné srdce parfému, ktoré odhaľuje akordy jazmínu a ruže. Vôňa sa nakoniec rozvinie do žiarivých akcentov pačuli a vetiveru. Na pokožke zanechá kvetinovo-drevitú vôňu.

Zloženie imitácie Coco Mademoiselle

Precízne namiešaná kompozícia imitácie Coco Mademoiselle vytvára naozaj harmonickú vôňu. Spájajú sa v nej citrusy, kvetiny a ingrediencie so silne príťažlivou arómou, ako sú napríklad pižmo či vanilka.

coco mademoiselle napodobenina

Recenzie Coco Mademoiselle

Stále váhate, či vyskúšať Parfen Coco Mademoiselle? Ak ste nerozhodná, vždy si môžete objednať malú vzorku. Parfém vďaka nej vyskúšate priamo na vašej pokožke a otestujete si jeho kvalitu doslova „na vlastnej koži“. V rozhodovaní vám možno pomôžu aj recenzie našich zákazníčok, ktoré si tento parfém objednávajú pravidelne.

imitacia coco mademoiselle
imitácia chanel parfumu

Presvedčili sme vás? Pozrite si veľký 50 ml flakón a objednajte ho vo výhodnej cene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *