O parfémoch

Nová imitácia Bottega Veneta vám zavonia. Je luxusná rovnako ako originál

imitacia bottega veneta

Neviditeľný, diskrétny luxus už desaťročia hlása módna značka Bottega Veneta. Aj keď sa preslávila najmä svojou tradičnou ručnou výrobou kožených produktov, dnes už okrem módnych kúskov v portfóliu značky nájdete aj nádherné a luxusné parfémy.

Tieto parfémy nás zaujali natoľko, že sme sa rozhodli zaradiť ich aj do našej ponuky. Ako prvú sme vytvorili imitáciu Bottega Veneta, ktorá nesie rovnaký názov, ako samotná značka. Presvedčíme vás dnes, že táto vôňa je naozaj unikát? Prečítajte si krátky článok a posúďte sami.

Bottega Veneta pre elegantné a nadčasové ženy

Odráža krásu benátskeho vidieku – zelené lúky, staré drevo a majstrovstvo remesla spracovania pravej kože. Podľa tohto opisu by sa mohlo zdať, že ide skôr o knihu či nejaký kožený výrobok, no určite nie o luxusný dámsky parfém. Pravdou však je, že práve benátsky vidiek inšpiroval parfumérov pri tvorbe unikátneho dámskeho parfému Bottega Veneta.

Ako však môže v sebe parfum Bottega Veneta spájať vôňu vidieka, a pritom zaujať modernú elegantnú ženu? Jednoducho. Majstri v Bottege totiž stavili na intenzitu jednotlivých zložiek, vďaka ktorej vytvorili kvetinovo-chyprovú vôňu s jemnými koženými tónmi v pozadí.

Aj imitácia Bottega Veneta je moderná a luxusná

Luxus a nadčasovosť sú 2 prednosti, ktorými imitácia Bottega Veneta dýcha. Táto vôňa je totiž skutočným luxusom, ktorý si aj vďaka našej nízkej cene budete môcť užívať každý deň. Je to ženská, sofistikovaná a nadčasová vôňa, vhodná na celodenné nosenie.

Najlepšie bude charakterizovať modernú ženu, ktorá pri obliekaní stavia na eleganciu a nadčasovosť. Pokiaľ ste skôr športový typ, skúste radšej siahnuť po inej vôni.

Bottega Veneta sa totiž vyslovene hodí ku koženým čižmám či sandálom a elegantnej kabelke. Vône málokedy prirovnávame k oblečeniu, no pri tomto dámskom parféme je to nevyhnutnosť.

Kompozícia imitácie Bottega Veneta, ktorá je totožná s originálom

bottega veneta

Parfém verne odráža značku Bottega Veneta

Parfém Bottega Veneta vyšiel až v roku 2011 a bol vôbec prvým parfémom značky od jej založenia v roku 1966. Značka pôvodne tvorila ručne robené kožené výrobky, ktoré sa na trhu rýchlo presadili ako luxusné módne kúsky. Dnes tvorí produkty, ktoré zaujmú každého, kto má rád kvalitu a zároveň dbá aj na dizajn. Stále si však zachováva svoj charakteristický znak – kožu, a snaží sa ju vyjadriť v móde aj v parfumoch.

Podobne je to aj v parféme Bottega Veneta, ktorý vám vo vernej kópii prinášame aj k nám. Pokiaľ vás náš opis vône zaujal, nájdete ho u nás v klasickom 50 ml flakóne. V prípade, že by ste chceli vyskúšať len vzorku, nezabudnite si ju pridať k objednávke svojho obľúbeného parfumu. Veríme však, že imitácia Bottega Veneta sa vám bude páčiť. Vône pre vás starostlivo vyberáme a neustále sa snažíme prinášať niečo nové, aby ste si krásnu vôňu po celý deň mohli vychutnať aj vy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *