O parfémoch

Ktoré parfumy si zamilovali slávne herečky a speváčky?

parfumy filmovych hviezd

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako vonia napríklad Emma Watson, Rihanna alebo ďalšie slávne ženy? Väčšina z nás sa s nimi zrejme nikdy nestretne, a tak na živo nebudeme mať možnosť dokresliť si ich osobnosť aj vôňou.

My sme však prešli množstvo interview a zistili sme, čo tieto očarujúce ženy nosia, aby ste si ich vôňu mohli aspoň predstaviť, alebo sa inšpirovať na výber nového vlastného parfému. Poďme sa teda pozrieť na to, ktoré parfémy si celebrity zamilovali, ale pritom im nerobia žiadnu reklamu.

Speváčka Adele je už roky verná parfumu Dior – Hypnotic Poison

Jemná, zmyselná a sofistikovaná – tak by sme mohli charakterizovať vždy upravenú a krásnu speváčku Adele. Tá zostala už od svojich teenagerských čias verná jednej klasike: parfému Hypnotic Poison od Diora. Ide o teplú, charizmatickú a zvodnú vôňu, ktorá sa k takej výraznej osobnosti, akou Adele je, nepochybne hodí.

Vždy pozitívnu Blake Lively očaril parfém Gucci Premiere

Blake Lively je verejnosti známa ako vždy pozitívne naladená a veselá žena, ktorá so svojím manželom Ryanom Reynoldsom tvorí harmonický, až priam dokonalý pár. Niet sa teda čo čudovať, že Blake počas svojich bežných dní siaha po príjemnom parféme Gucci Premiere.

Je to doslova láskavý, žiarivý a pôvabný parfém inšpirovaný hollywoodskym kúzlom. Symbolizuje modernú ikonu, ktorá si užíva svoje úspechy, po ulici kráča s úsmevom a zdvihnutou hlavou, no zároveň je veľmi pokorná. Jeho vôňa balansuje niekde medzi zmyselnosťou a nehou, čo dokonale sedí na vnútornú aj vonkajšiu osobnosť Blake Lively.

Emma Stone je milovníčkou Chanelu a parfému Chance

Emma Stone sa netají tým, že je veľkou milovníčkou parfumov Chanel. V minulosti sa vyjadrila, že miluje napríklad parfum Gardenia, ktorý predstavuje klasickú kvetinovú Chanel vôňu. Okrem neho veľmi rada nosí aj parfém Chance, o ktorom sa v jednom rozhovore vyjadrila, že ho nosí už večnosť. Ide o chyprovo-kvetinovú vôňu, s ktorou sa žena cíti tak, akoby ležala na lúke plnej rozkvitnutých kvetín. Emma teda najčastejšie siaha práve po kvalitných kvetinových vôňach, ktoré zlepšia jej deň a zahalia ju do príjemných aróm.

Zmyselná Emily Blunt si zamilovala zmyselný YSL – Opium

YSL Opium dnes už patrí medzi ikonické vône. Je veľmi zmyselná, výrazná a záhadná, čo oslovuje najmä ženy, ktoré chcú byť videné. Táto charakteristika jednoznačne sedí aj na známe celebrity. Veľa z nich považuje túto vôňu za príznačnú a nedá na ňu dopustiť.

Jednou z hviezd, pre ktoré sa Opium stala príznačnou vôňou, je aj Emily Blunt. Okrem nej však čaru tohto parfému údajne prepadla aj Salma Hayek, Heidi Klum a Gisele Bundchen. Ak sa chcete aj vy priblížiť týmto podmanivým kráskam, v našej ponuke nájdete YSL Opium v podobe vernej kópie.

Signature parfém Rihanny: Kilian – Love Don´t Be Shy

O Rihanne sa v kuloároch hovorí, že patrí medzi najlepšie voňajúce celebrity. Potvrdzujú to aj vyjadrenia jej kamarátok, podľa ktorých vonia vždy nádherne a očarujúco. Dlho sa preto diskutovalo, ktorý parfém Riri takto vynikajúco sedí. Tajomstvo nakoniec odhalila samotná speváčka – jej signature (príznačnou) vôňou sa stal parfém Kilian – Love Don’t Be Shy.

Ide o sladkú gourmand vôňu, ktorá okolo seba šíri romantickú atmosféru. Je príťažlivá, výrazná a nezvyčajná, čo sa k Rihanne hodí aj charakterovo. V rovnakej kópii ju nájdete aj u nás, a to ako veľký 50 ml parfum a tiež ako cestovný flakónik.

Krásna Emma Watson a DKNY Be Delicious

Čo myslíte, ako by mohla voňať vždy usmiata, milá a príjemná Emma Watson? Podľa našich zdrojov má viac obľúbených parfémov, ktoré pravdepodobne strieda podľa nálady alebo podľa toho, na akú príležitosť sa momentálne chystá. Ucítiť by ste na nej mohli rôzne druhy vôní, všetky ale vždy pôsobia harmonicky a vyzdvihujú jej nekonečný pôvab a nehu.

Medzi jej obľúbené parfémy patrí napríklad DKNY Be Delicious – energická, žiarivá a veselá vôňa, plná ľahkosti a nevinnosti. Okrem toho má Emma rada aj parfum Lancome – Tresor Midnight Rose, ktorý vonia úplne inak ako DKNY. Ide o romantickú, nežnú a tajomnú vôňu s nádychom orientu. Hodí sa skôr na špeciálne príležitosti, o ktoré však Emma určite nemá núdzu.

Gwyneth Paltrow si vybrala tajomnú vôňu Tom Ford – Black Orchid

Gwyneth navonok pôsobí veľmi tajomne, a tak sme hneď predpokladali, že aj jej parfém bude mať tajomný charakter. Tipovali sme správne. Vo viacerých interview sa vyjadrila, že najradšej používa parfum Black Orchid značky Tom Ford. Predstaviť si ho môžete ako luxusnú, zriedkavú a zmyselnú vôňu so silnou stopou čiernej orchidei a korení. Hodí sa ženám, ktoré neobľubujú konvencie, medzi ktoré s istotou môžeme zaradiť aj Gwyneth.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *