O parfémoch, Tip na darček

Parfém s vôňou lásky: 7 najromantickejších parfémov, s ktorými zažiarite

romanticke damske parfemy

Hľadáte vôňu lásky? Takú, ktorá vám dodá dobrú náladu a vnesie do vašich bežných dní štipku romantiky? Pripravili sme pre vás výber 7 najromantickejších dámskych parfémov všetkých čias, ktoré budú príjemne pôsobiť nie len na vás, ale tiež na každého, kto ich z vás ucíti. Všetky sú pozitívne naladené a veľmi príťažlivé. Nájdete ich u nás vo vernej imitácii s trvalo nízkou cenou. Pozrite sa, ktoré parfémy to sú a vyberte si ten pravý pre vás.

Viktor & Rolf – Flowerbomb

 • Charakter vône:

Explozívna vôňa tých najzmyselnejších kvetín Flowerbomb sa zapáči žene, ktorá chce upútať svoje okolie. Je podmanivá, opulentná a prenikavá, vďaka čomu svojej nositeľke dodá energiu a slastné pocity šťastia. Myseľ opantá arómami radosti, krásy a túžby.

 • Špecifikácia parfému:

Sladký, kvetinový a explozívny – to je v podstate všetko, čo o tomto parféme potrebujete vedieť. Jeho vôňa je dlhotrvajúca a naozaj intenzívna, no budete sa s ňou cítiť až prekvapivo sviežo, nežne a žensky.

Lancome – La Vie Est Belle

 • Charakter vône:

Vôňa La Vie Est Belle patrí medzi tie vôbec najobľúbenejšie parfémy na celom svete. Jej arómy dokážu navodiť dobrú náladu, pripomenúť radosť zo života a vyvolať úsmev na tvári. Pôsobí veľmi žensky, ale zároveň pozitívne, a preto ak hľadáte parfém, ktorý vám vyslovene zdvihne náladu, toto je tá pravá vôňa.

 • Špecifikácia parfému:

Sladučký, ovocno-kvetinový parfém, ktorý pôsobí veľmi pozitívne, veselo a povzbudzujúco. Má vynikajúcu výdrž. Je nevtieravý, takže vo vašom okolí nebude vadiť ani ľuďom, ktorí sladké vône nemajú až tak v obľube.

Chloe – Love Story

 • Charakter vône:

Táto kvetinová vôňa vás prenesie do láskou naplnenej parížskej noci. Hodí sa ženám, ktoré hľadajú príjemne romantickú vôňu, no zároveň nemajú radi ťažké ani sladké arómy. Parfém Love Story totiž pôsobí ako ľahký svieži vánok s nádychom ženskosti a elegancie.

 • Špecifikácia parfému:

Kvetinový parfém s krásne čistou a sviežou vôňou. Je romantický, ale zároveň veľmi elegantný a ženský. Na rozdiel od ťažších a prenikavých romantických vôní, tento parfém má až neuveriteľne ľahkú a nežnú vôňu.

Kilian – Love Don’t Be Shy

 • Charakter vône:

Toto je voňavka pre skutočnú romantičku. Z jej vône doslova srší láska a romantická atmosféra. Ženu zahalí do čarovného orientálno-jantárového oparu, ktorý v nej vzbudí dobrú náladu a túžbu na lásku. Bude sa s ním cítiť veľmi príjemne, pôvabne a zasnene.

 • Špecifikácia parfému:

Parfém má orientálne jantárové arómy s výraznou vôňou poetických kvetín a podmanivého pižma. Je jemne sladký a pomerne dosť výrazný.

Givenchy – Ange Ou Demon Le Secret

 • Charakter vône:

Žiarivá, osviežujúca a jemne sexi vôňa. Je tak nenapodobiteľná a iná, že si ju s ničím nepomýlite. Nosiť ju môžete kedykoľvek, pretože sa vďaka svojim živým a pozitívnym tónom hodí na každý deň a každú príležitosť. Budete s ňou doslova žiariť eleganciou, pôvabom a zvodnosťou.

 • Špecifikácia parfému:

Aj osviežujúca vôňa môže pôsobiť romanticky, a práve tento parfém je toho dôkazom. Má sviežu a jemne chyprovú, ako keby ovocno-zelenú vôňu. Je veľmi ľahká a sexi, takže s ňou na vaše okolie budete pôsobiť zvodne a neodolateľne.

Lancome – Tresor Midnight Rose

 • Charakter vône:

Ďalší zo série sladkých romantických parfémov. Tento však výborne vynikne na tajomnej žene, ktorá chce byť obletovaná, žiadaná a chce zanechať stopu v srdci jedného konkrétneho muža. Žena sa s ním bude cítiť výnimočne a príťažlivo.

 • Špecifikácia parfému:

Táto sladká, kvetinová vôňa s ovocnými tónmi vás premení na okúzľujúcu a sexi dámu. Nesie si v sebe jemný nádych orientálnosti, ktorý jej dodáva typicky romantický a príťažlivý charakter. Je ideálna na nosenie v chladných mesiacoch alebo na špeciálne príležitosti, kedy chce žena zažiariť.

Dior – Poison Girl

 • Charakter vône:

Ako posledný sme pre vás vybrali veľmi mladistvý a hravý romantický parfém Poison Girl. Je ideálnou voľbou pre mladé dievčatá, ale tiež pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť trošku dievčensky. Parfém na vás prenesie mladistvú energiu a dodá vám pocit rebelky.

 • Špecifikácia parfému:

Tento horko-sladký kvetinový parfém je na jednej strane lahodný, ale na tej druhej trošku škandalózny. Je mladistvý, prenikavý a ideálny na každodenné nosenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *