O parfémoch

Spoznajte nové letné dámske parfumy v našej ponuke. Čaká vás elixír radosti aj elegancia

Zaujíma vás, čo pre vás máme nové? Aj toto leto sme do našej ponuky zaradili krásne letné vône, z ktorých si vyberie každá žena. Užite si teda s nami ešte zvyšok leta a vyskúšajte tieto nové dámske parfémy. Ktoré to sú?

Imitácia Joy je doslova elixírom dobrej nálady, napodobenina Eclat D’Arpege zase vyjadruje radosť zo života. Pre elegantné dámy sme na trh priniesli imitáciu unikátneho parfému Boucheron Quatre. Čítajte ďalej a zistite o nich viac.

 

Napodobenina Joy od Diora vás nabije pozitívnou energiou

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako by mohlo voňať svetlo, keby malo vôňu? To žiarivé, hrejivé a oslnivé slnečné svetlo, ktoré nás nabije pozitívnou energiou a dobrou náladou. Presne to sa snaží zistiť parfém Joy od Diora, ktorý podľa jeho tvorcov vonia práve ako slnečné svetlo.

dámske letné parfémy

Naša imitácia Joy je, podobne ako originál, veľmi veselá a živá vôňa. Je to doslova elixír dobrej nálady a šťastia, ktorý vás bude celým dňom sprevádzať s radosťou. Celkovo pôsobí veľmi nežne a ľahko, zároveň však na pokožke zanechá príjemný zmyselný dotyk kvetín, dreva a ovocia. Imitáciu Joy nájdete po kliknutí sem.

 

Chýba vám jar? Pripomeňte si ju imitáciou Eclat D’Arpege – Lanvin

Podobne radostnou a veselou vôňou ako Joy je aj naša druhá novinka Eclat D’Arpege, pôvodne značky Lanvin. Tento nezabudnuteľný kvetinový parfém vonia ako prebúdzajúca sa jarná príroda, ktorá vyjadruje radosť zo života. Je to vôbec prvý parfém inšpirovaný značkou Lanvin v našej ponuke.

Opojná imitácia parfému Eclat D’Arpege má silný podtón zelených kvetov, čím skutočne pripomína vôňu jari. Ideálna na používanie je teda predovšetkým na jar a na leto, keďže ešte viac umocňuje veselú slnečnú atmosféru. Túto vôňu však oceníte aj v zime, a to najmä vtedy, ak si rada pripomínate radostné jarné dni zaliate slnkom. Parfém je totiž veľmi jemný a ženský, oživuje skryté emócie a dodáva dobrú náladu. Kliknite sem a zistite viac o imitácii Eclat D’Arpege.

 

Elegantné dámy zaujme Boucheron Quatre – Boucheron

Tretia novinka spomedzi našich dámskych parfémov patrí imitácii elegantného parfému Boucheron Quatre. Je to parfém, ktorý vzdáva hold pravej ženskosti a elegancii. Zapáči sa vám najmä vtedy, ak máte rada sofistikované parfémy s drevito-ovocnou vôňou.

boucheron quatreZdroj foto: Boucheron

Parfém vznikol na podnet šperkárskeho domu Boucheron, ktorý chcel svoj známy prsteň Quatre vyjadriť vo forme elegantnej a príťažlivej vône. Vznikla tak táto delikátna vôňa, ktorá zo ženy robí vyzývavú, odvážnu, sebavedomú a neodolateľnú dámu. Spája pritom modernosť s nadčasovosťou, takže sa hodí mladým ženám, no aj dámam v zrelom veku. Parfém nájdete tu.dámske parfemy

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *